Klimatyzator Mitsubishi ścienny – seria Mr. Slim PKA-RP Classic (9,4 KW)

mitsubishi_11Klimatyzatory Mitsubishi Slim PKA-RP to kompaktowe, ścienne jednostki wewnętrzne, oferujące takie udogodnienia jak prosty montaż oraz szeroki typoszereg (modele RP 5-RP100), dostarczają najlepsze, w pełni dopasowane rozwiązanie. Zaprojektowana dla zagwarantowania wysokiej energooszczędności, seria PKA to odpowiedź na twoje potrzeby. Modele z tej serii posiadają nowoczesny design, który komponuje się z każdym wnętrzem.

Charakterystyka produktu:

 • Płaski panel i czysta biel
  Wszystkie modele posiadają nową konstrukcję kratki wlotowej w postaci płaskich paneli. Dążąc do osiągnięcia kształtów, które harmonizują z niemal każdym wnętrzem, kolor jednostki zmieniono z białego na czystą biel.
 • Wysoka efektywność energetyczna
  Wysoko efektywne wymienniki ciepła jednostek wewnętrznych oraz usprawnienia energooszczędnych inwerterów, przyczyniają się do zaskakującej redukcji zużycia energii, efektem czego są modele w pełnym zakresie wydajności, przyporządkowane do klasy A w rankingu efektywności energetycznej.
 • Opcjonalna pompka skroplin dostępna dla wszystkich modeli
  Zastosowanie pompki skroplin (wysokość podnoszenia 800mm), umoż- liwia elastyczne podłączenie wężyka skroplin w przestrzeni międzysufitowej. Ułatwione odprowadzanie skroplin, nawet gdy miejsce montażu jednostki uniemożliwia bezpośredni dostęp na zewnątrz, zwiększając swobodę montażu.
 • Wielofunkcyjny pilot przewodowy
  Oprócz pilota bezprzewodowego stanowiącego standardowe wyposażenie, można również wykorzystać pilota przewodowego PAR-31MAA.
 • Automatyczna zmiana trybu pracy
  Klimatyzator automatycznie przełącza tryb pracy między chłodzeniem i grzaniem w celu utrzymania żądanej temperatury.
 • Automatyczne żaluzje
  Żaluzje zamykają się automatycznie gdy klimatyzator nie pracuje, całkowicie osłaniając wylot powietrza i tworząc płaską powierzchnię poprawiającą estetykę wyglądu.
 • Automatyczny restart
  Funkcja szczególnie użyteczna w czasie przerwy w dostawie prądu. Po przywróceniu zasilania, jednostka automatycznie powróci do pracy.
 • Funkcja pracy rotacyjnej, Back-Up i kaskady
  W wielu przypadkach jednoczesna praca kilku jednostek nie jest wymagana, dlatego funkcja pracy rotacyjnej pozwala na naprzemienne załą- czanie poszczególnych jednostek za pomocą przełącznika. Czas pracy jest równomiernie rozkładany na poszczególne jednostki. Dla danej funkcji nie są wymagane żadne akcesoria, jedynie podłączenie jednostek pod sterownik PAR-31MAA. Rotacja: Jednostki pracują naprzemiennie w określonych odstępach czasowych od 1 do 28 dni. W ten sposób można tworzyć różne systemy pracy klimatyzacji dla obiektu. Awaria: W przypadku awarii jednej z jednostek druga załączy się automatycznie.
 • 4 kierunki wyprowadzania przewodów
  Wszystkie przewody chłodnicze wraz z odpływem skroplin można pod- łączyć z tyłu, z prawej lub lewej strony oraz od spodu jednostki. Zapewnia to większą elastyczność prowadzenia przewodów i wyboru miejsca montażu.
 • Wysokowydajna sprężarka typu scroll z silnikiem prądu stałego (dla PUHZ-ZRP)
  Wysokowydajna sprężarka typu scroll wyposażona jest w „mechanizm odkształ- cania ramy”, umożliwiający osiowy ruch ramy podtrzymującej ruchomą spiralę sprężarki. System ten znacznie minimalizuje nieszczelności oraz straty w wyniku tarcia elementów i jednocześnie zapewnia wysoką sprawność sprężarki w całym zakresie prędkości obrotowej.
 • Sprężarka rotacyjna z silnikiem reluktancyjnym prądu stałego (dla PUHZ-P)
  Silnik reluktancyjny prądu stałego posiada wirnik wyposażony w silne magnesy neodymowe. Moment magnetyczny wytwarzany przez magnesy neodymowe oraz moment reluktancyjny, wpływają na zwiększenie wydajności pracy.
 • Długa instalacja
  Długie instalacje chłodnicze pozwalają na optymalne rozplanowanie rozmieszczenia jednostek i ułatwiają ich montaż.

Parametry techniczne

Jednostka wewnętrzna PKA-RP100KAL PKA-RP100KAL
Jednostka zewnętrzna
PUHz-P100VHA4 PUHz-P100yHA2
Nominalna moc chłodzenie kW 9,4 9,4
grzanie 11,2 11,2
Zasilanie V/faza/Hz 230 / 1 /50
Pobór mocy chłodzenie kW 3,120 3,120
grzanie 3,490 3,490
Klasa efektywności energetycznej chłodzenie
grzanie A A
Ciśnienie akustyczne j. wew. dB(A) 41-45-49 41-45-49
Ciśnienie akustyczne j. zew. chłodzenie 50 50
grzanie 54 54
Wymiary [wys x szer x gł] mm 365*1170*295 365*1170*295
Zakres temperatur otoczenia chłodzenie (cichy) °C -15 ~ +46(*3) -15 ~ +46(*3)
grzanie -15 ~ +21 -15 ~ +21

Pliki do pobrania

Call Now Button