10. edycja Targów Silesia Building Expo

31-03-2017

silesia expoTargi SIBEX są jedną z najstarszych imprez branżowych organizowanych przez Expo Silesia. Tegoroczna – jubileuszowa 10. edycja Targów Budowlanych Silesia Building Expo odbędzie się w dniach od 21 do 23 kwietnia 2017 roku w Sosnowcu. Impreza ta jest doskonale znana w środowisku branżowym, jak i wśród mieszkańców regionu. Cieszy się zatem dużą popularnością wśród gości. Zakres tematyczny jest szeroki, dlatego co roku zjeżdżają się tutaj liczni producenci, inwestorzy, wykonawcy i wiele innych osób i firm, których działalność w branży jest znacząca.

Impreza SIBEX 2017 składać się będzie z kilkunastu działów. W części budowlanej wystawy można będzie zapoznać się z najnowszymi materiałami budowlanymi, a także ofertą firm usługowych działających w dziedzinie budowy i remontów. Dodatkowo zaprezentowane zostaną elementy do wykańczania wnętrz, instalacji grzewczej, klimatyzacyjnej i wodnej. Goście będą mieli możliwość także zakupu odpowiednich mebli i dekoracji.

Program wydarzenia

Zakres branżowy obejmuje:

Wśród wystaw swoje miejsce będą miały także materiały budowlane i ich komponenty (ściany, stropy, sufity, elewacje, fasady, izolacje, chemia budowlana), ogrodzenia (bramy i ogrodzenia, konstrukcje stalowe, siatki), a także elementy dotyczące rynku mieszkaniowego (budownictwo mieszkaniowe/usługi budowlane, projekty budowlane, projektowanie wnętrz, pośrednicy mieszkaniowi, doradztwo finansowe), narzędzi i maszyn budowlanych oraz ogrodnictwa (materiały, urządzenia, porady, usługi). Swoje stoiska rozłożą również różne  instytuty i instytucje oraz wydawnictwa branżowe.

Call Now Button