Projektowanie instalacji wentylacyjnych

Oferujemy kompleksową usługę projektowania systemów wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperacja) począwszy od szczegółowego projektu technicznego poprzez dostawę wybranych urządzeń i ich instalację oraz serwis.

Specjalizujemy się w instalacji systemów wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Rekuperacja (wentylacja mechaniczna) to oszczędność, innowacyjność, jakość, świeżość.

Oferujemy następujące usługi:

Projekt rekuperacji
(wentylacji mechanicznej)

Naszą pracę rozpoczynamy od wizyty specjalistów, a następnie przygotowaniu dokumentacji techniczno-projektowej, uwzględniającej m.in. wyliczenia dotyczące zapotrzebowania obiektu na pobór powietrza z wentylacji, wyznaczenia tras instalacji rurowych oraz umiejscowienie punktów nawiewnych i wywiewnych.

Montaż rekuperacji
(wentylacji mechanicznej)

Bazując na sporządzonym projekcie technicznym instalacji, wykonujemy ułożenie kanałów wentylacyjnych w obiekcie oraz montujemy centralę wentylacyjną, Oferujemy sprawdzone i niezawodne produkty renomowanych marek. Posiadamy profesjonalne narzędzia umożliwiające wykonywanie prac szybko i w jak najmniejszym stopniu ingerujemy w życie kontrahenta.

Serwis rekuperacji
(wentylacji mechanicznej)

Zapewniamy sprawne i profesjonalne wsparcie po zakończonym montażu wentylacji mechanicznej. Oferujemy przeglądy serwisowe, które polegają m.in. na wymianie filtrów, czyszczeniu rekuperatora i wymiennika ciepła, kontroli odpływu skroplin, pomiarze parametrów pracy systemu wentylacyjnego i jego regulacji.

Najważniejsze zalety rekuperacji (wentylacji mechanicznej)

  • stały dopływ świeżego powietrza do wszystkich pomieszczeń niezależnie od warunków pogodowych.
  • filtracja powietrza z zanieczyszczeń,
  • zmniejszenie strat ciepła,
  • brak problemu z nadmierną wilgocią, koniec z pleśnią,
  • możliwość dołączenia wymiennika ciepła,
  • eliminacja hałasów z zewnątrz,
  • nie ma potrzeby budować kominów.

Sposób działania rekuperacji (wentylacji mechanicznej)

  • dzięki pracy wentylatorów, powietrze nawiewane oraz usuwane napływa do pomieszczeń za pomocą instalacji rurowej,
  • świeże, chłodne powietrze trafia do wymiennika ciepła w rekuperatorze, ogrzewając się do temperatury usuwanego powietrza z wnętrza domu,
  • intensywność wymiany powietrza można w pełni kontrolować.

Odzysk ciepła w rekuperacji pozwala odzyskać do 96% ciepła, co może przynieść około 30% oszczędności w wydatkach na ogrzewanie.

Współpracujemy z następującymi markami:

Nasze usługi oferujemy na terenie Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Caligo.

Call Now Button