O firmie

Warszawska firma Caligo istnieje na rynku i w branży klimatyzacyjnej od lat, projektując i wdrażając profesjonalne systemy klimatyzacji i wentylacji w zakładach przemysłowych, instytucjach użytku publicznego, sklepach, biurach, jak również domach i mieszkaniach. Do naszych realizacji stosujemy wyłącznie certyfikowane urządzenia wiodących producentów, takich jak: Carrier, Daikin, Fujitsu, Gree, LG, Mitsubishi, Samsung, Toshiba. Jesteśmy partnerami tych firm.

Dysponujemy wyspecjalizowaną kadrą, stabilną bazą i zapleczem technicznym na wysokim poziomie. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach produktowych organizowanych przez naszych partnerów-producentów urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz w krajowych i zagranicznych targach, by być „na bieżąco” ze wszelkimi nowinkami i trendami w branży.

Obszarem naszego działania jest cała Polska: oprócz projektowania i realizacji systemów klimatyzacji i wentylacji oraz dostawy urządzeń, prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także przeglądy, pomiary i regulacje systemów klimatyzacji i wentylacji oraz szkolenia klientów z zakresu obsługi instalowanych systemów i urządzeń.

Call Now Button