Promocja na czyszczenie klimatyzacji

20-02-2020

czyszczenie klimatyzacjiUrządzenia klimatyzacyjne jak i całe systemy tego typu wymagają systematycznej, okresowej konserwacji. Konserwacja i czyszczenie klimatyzacji powinna być przeprowadzona zarówno, gdy zbliża się sezon jej użytkowania jak i w przypadku, gdy przez długi czas była nieużywana. Zanim uruchomimy nasze klimatyzatory powinniśmy wykonać kilka ważnych prac.

Istotna jest dezynfekcja oraz umycie urządzeń. W tym przypadku na początek należy umyć elementy klimatyzatora takie jak filtr siatkowy, wymienniki ciepła czy tacę ociekową. Następnie należy klimatyzator zdezynfekować. Można do tego użyć specjalnych tabletek dezynfekujących oraz sprayów. Do dezynfekcji wymienników ciepła używamy sprayu. Po dezynfekcji ponownie myjemy urządzenie i uruchamiamy na chwilę by mogło wyschnąć. Następnie używając tabletek oraz wody dezynfekujemy tacę ociekową oraz instalację odprowadzającą skropliny. Trzeba pamiętać by na tacy pozostawić jedną tabletkę. Będzie ona odpowiedzialna za dezynfekcję urządzenia na bieżąco w czasie jego normalnego funkcjonowania.

czyszczenie klimatyzacji promocja

Równie ważnym elementem jest sprawdzenie stanu technicznego urządzeń klimatyzacyjnych. Polega to na oględzinach, sprawdzeniu szczelności instalacji oraz odpowiednich pomiarach elektrycznych. Przy pierwszym uruchomieniu urządzenia możemy dodać zapach, który będzie unosił się w powietrzu przez cały czas działania systemu klimatyzacyjnego i dodatkowo umili nam przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Część z tych czynności możemy wykonać samodzielnie jednak takie rzecz jak przegląd techniczny czy pomiary elektryczne warto pozostawić specjalistom. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy dotyczącą czyszczenia i konserwacji instalacji klimatyzacyjnych.

WIOSENNA PROMOCJA: kompleksowy przegląd klimatyzacji z czyszczeniem i odgrzybianiem.
Oferta ważna do: 29.02.2020 r.

UWAGA: Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Call Now Button