Pompy ciepła

Firma Caligo z Warszawy oferuje kompleksowe instalacje oparte na pompach ciepła, których źródłem ciepła jest grunt, woda lub powietrze. Jest to bardzo energooszczędne i opłacalne rozwiązanie w porównaniu z tradycyjnym sposobem pozyskiwania ciepła do ogrzewania domu. Niższe koszty ogrzewania obiektu sprawią, że zainwestowane pieniądze w pompę ciepła stosunkowo szybko się zwrócą. Co więcej, jest to system ekologiczny, przyjazny dla środowiska .

Jak działa pompa ciepła

Pompa ciepła to niskotemperaturowe urządzenie grzewcze wykorzystujące energię cieplną pobieraną z powietrza, wody lub gruntu. Urządzenie to pobiera energię cieplną ze źródła i dostarcza ją do naszej instalacji grzewczej. Zasada działania pompy ciepła oparta jest na typowych przemianach fizycznych, które zachodzą w urządzeniu: parowaniu, sprężaniu skraplaniu oraz rozprężaniu. Najważniejszym elementem pompy ciepła jest sprężarka, która najczęściej zasilana jest prądem elektrycznym.

Zalety zastosowania pompy ciepła

Dlaczego Caligo

Zapewniamy sprzedaż, dostawę, montaż oraz serwis instalacji opartych na pompach ciepła. Od wielu lat współpracujemy z autoryzowanymi dostawcami i importerami urządzeń grzewczych. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę ekspertów, którzy posiadają szeroką wiedzę i doświadczenie. Podczas współpracy doradzamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania, które będą korzystne dla całej inwestycji.

Nasze usługi oferujemy na terenie Warszawy i okolic. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Caligo.

Call Now Button