Projektanci Instalacji Niskoprądowych

27-06-2018

Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych Kolejna – 16. już edycja Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych odbędzie się w dniach 26 i 27 września 2018 roku w Zakopanem. Zaproszone grono ekspertów, projektantów i partnerów przybliży branżową wiedzę z zakresu niskich prądów.

Podczas zakopiańskiego wydarzenia będą prezentowane specjalistyczne wykłady oraz pokazy eksponowane na stoiskach wystawienniczych. Ich zakres obejmować będzie szeroką tematykę z zakresu branży niskich prądów – od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów CCTV, systemów kontroli dostępu czy systemów DSO. Zakres tematyczny obejmować będzie też:

Organizatorem wydarzenia Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych jest spółka LOKUS specjalizująca się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Patronem medialnym akcji zaś jest portal KlimatyzacjewPolsce.pl.  Spotkanie odbędzie się w dniach 26–27 września 2018 roku w Nosalowym Dworze Resort&Spa przy ulicy Oswalda Balzera 21d w Zakopanem.

Call Now Button