20. Targi “Instal System 2018”

10-09-2018

W Bielsku–Białej w dniach od 21 do 23 września 2018 odbywać się będą 20. Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii “Instal System 2018”. Tematem przewodnim tegorocznego wydarzenia  jest „Efektywność energetyczna”.

W tym roku tematyka targów obejmować będzie zarówno efektywne urządzenia grzewcze i chłodnicze, nowoczesne technologie zabezpieczające komfort cieplny, jak i systemy pozyskiwania energii odnawialnych ze słońca, wiatru, ziemi i wody na potrzeby mieszkalnictwa. Organizatorzy oferują przegląd  nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży.

Temat „Efektywności energetycznej” realizowany będzie poprzez liczne ekspozycje targowe, specjalistyczne konferencje w pierwszym, wystawy i możliwość rozmów z prelegentami. W tym roku organizatorzy zaprosili 240 producentów i dystrybutorów branży instalacyjnej i budowlanej, zaś spodziewana liczba gości szacowana jest na 7 tysięcy gości z Polski i zagranicy.

Do odwiedzenia targów zostały zaproszone:

Tegoroczna edycja odbywać się będzie równocześnie z 54. Międzynarodowymi Targami Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz “JESIEŃ 2018”. Oba wydarzenia przewidziane są na dni 21–23 września 2018 roku.

Call Now Button