23. edycja Eko-Dom

28-01-2019

W dniach 30 i 31 marca 2019 roku odbędzie się 23. edycja targów Eko–Dom – Nowoczesne Technologie, ekologiczne urządzenia, czyste powietrze. Wydarzenie zaplanowane jest na dwa dni i odbędzie się niezmiennie w Nowym Sączu.

Organizatorzy tegorocznej edycji planują wiele nowości, które zamierzają wdrożyć podczas wydarzenia Eko–Dom. Celem tych działań jest jej wzbogacenie i wprowadzanie dodatkowych tematów, wokół których obecnie jest największe zainteresowanie. Co więcej, organizatorzy liczą na jeszcze większy wzrost zainteresowania imprezą dzięki poszerzeniu zakresu tematycznego do tego stopnia, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W tym roku – według opisu branżowego wydarzenia – zakres tematyczny będzie obejmował:

Połączenie kilku tematów: dom, ekologia, zdrowy styl życia oraz żywność ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu i czasie firm, które reprezentują różnorodne branże. Dzięki temu odwiedzający będą mogli zapoznać się z obszerną ofertą, która aktualnie jest na rynku.

Organizatorzy chcą również wprowadzić dodatkowe atrakcje, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, aby impreza stała się ciekawą i atrakcyjną w oczach wszystkich.

W wydarzeniu mogą wziąć udział następujące branże: budownictwo, finanse, grzejnictwo i klimatyzacja, kamieniarstwo, meble i wyposażenie wnętrz, narzędzia i maszyny, nieruchomości, sztuka i rękodzieło, ubezpieczenia, zabezpieczenia.

Targi Eko-Dom – Nowoczesne Technologie, ekologiczne urządzenia, czyste powietrze odbędą się w dniach 30–31 marca 2019 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Nabrzeżna 34 w Nowym Sączu.

Call Now Button