54. Międzynarodowe Targi ‘JESIEŃ 2018’

13-08-2018

W dniach od 21 do 23 września 2018 odbędzie się kolejna – już 54 – edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz JESIEŃ 2018 w Bielsko-Białej.

W tym roku organizatorzy postanowili uatrakcyjnić i powiększyć ofertę. Kolejna edycja Targów przewiduje:

Do grona wystawców dołączają w tym roku również goście z Czech, Słowacji i Austrii, a program obejmie liczne konferencje, wystawy i prezentacje. Ze względu na zainteresowanie ze strony klientów planujących remont czy modernizację wnętrza oraz otoczenia domu, dotychczasowa formuła targów budownictwa została rozszerzona o dodatkowe branże i tematy targowe, takie jak wyposażenie i aranżacje wnętrz oraz aranżacje ogrodów.

Po raz kolejny organizatorzy zapraszają na swoje wydarzenie profesjonalistów, inwestorów, ale też prywatne osoby planujące budowę, remont bądź modernizację budynku czy mieszkania. Będą oni mieć okazję zapoznania się ze stoiskami prezentującymi innowacyjne materiały i urządzenia, dzięki którym można wybudować ciepły dom, a jednocześnie obniżyć koszty jego użytkowania. Oferowane będą zarówno systemy ciepłownicze, jak i chłodnicze do domów i mieszkań. Prezentowane będą meble, artykuły dekoracyjne, nowoczesne akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dla miłośników ogrodów przygotowano w tym roku architekturę ogrodową, meble ogrodowe, rośliny i inne akcesoria ogrodowe.

Kolejna już edycja Tarów ma na celu ułatwienie wszystkim uczestnikom dostępu do zaawansowanych technologii i wyspecjalizowanych firm z branży.

54. Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz „JESIEŃ 2018” odbywać się będą w dniach 21–23 września 2018 w Hali Widowiskowo-Sportowej “Pod Dębowcem” przy ul. Karbowej 26 w Bielsku-Białej. Równolegle odbywać się będą też 20. Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii „Instal System 2018”.

Call Now Button