aboutAIR – nowy cykl szkoleń

29-05-2017

aboutAIRPanel techniczny aboutAIR dedykowany jest dla inżynierów, praktyków i pasjonatów wentylacji. Dział techniczny Harmann wszystkich zainteresowanych do udziału w szkoleniu i panelu technicznym aboutAIR. Podczas szkoleń fachowcy zamierzają opowiedzieć o swojej wizji wentylacji i wymienić się doświadczeniami. Tworząc abautAIR w formie szkolenia, organizatorzy chcą podjąć problematykę praktycznych wyzwań rynkowych, nowych technologii i przepisów. Najbliższe spotkanie odbędzie się 7 czerwca 2017 roku w Gdańsku przy ulicy Pszennej 1.

Pierwsze szkolenie z tego cyklu odbyło się 25 maja 2017 roku w Białymstoku w Hotelu 3 Trio przy ulicy Hurtowej 3. Kolejne zaś w Łodzi 1 czerwca w Centrum Biznesu przy ulicy Wólczańskiej 128. Kolejne planowane jest w Gdańsku 7 czerwca 2017 oku w Hotelu Novotel przy ulicy Pszennej 1. Start planuje się na godzinę 10, zaś zakończenie na godzinę 15.

Program szkolenia

Początek szkolenia zacznie się o godzinie 10 wprowadzeniem i zapoznaniem uczestników z agendą wydarzenia. Chwilę później odbędzie się prezentacja produktów, a wykład będzie traktował o wentylacji mechanicznej w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym SENSOVENT i LIMDOR. Prelegenci opowiedzą o przepisach, zaprezentują produkty, zalety i różnice systemów. Ta część potrwa do godziny 12, kiedy to rozpocznie się program doboru SELECTAIR – nowoczesne narzędzie wspomagające projektowanie instalacji wentylacyjnych. Tutaj uczestnicy zostaną zapoznani z podstawowymi funkcjami programu, kryteriami doboru wentylatorów, analizą wyników, generowaniem projektów. Tak zakończy się pierwsza część szkolenia. Przerwa obiadowa przewidywana jest na godzinę 13. Tuż po niej rozpocznie się cykl na temat  wentylacji oddymiającej garaży GETEWAY (przepisy, prezentacja produktów, zasady projektowania i doboru urządzeń). Całość zakończy wręczenie certyfikatów.

Organizatorzy w trakcie szkolenia zapewniają:

Osoby, które są zainteresowane uczestnictwem, muszą zgłosić się mailowo na adres: szkolenia@harmann.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Call Now Button