Aqua-Therm Almaty 2015

30-07-2015

Aqua-Therm Almaty 2015W dniach 2 – 5 września 2015 roku odbędzie się ósma edycja Międzynarodowych Targów Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów – Aqua-Therm Almaty. Impreza zostanie zorganizowana w Almaty w Kazachstanie. Po raz kolejny zawitają tam przedstawiciele branży HVAC z całego świata. Tradycyjnie imprezie będą towarzyszyć targi budowlane KazBuild. Dzięki temu połączeniu w jednym miejscu będą mogli spotkać się przedstawiciele sektora budowlanego oraz branż wentylacji, klimatyzacji czy chłodnictwa.

Stanowi to ogromne pole do wymiany informacji, doświadczeń i technologii. Targi KazBuild od dwudziestu lat przyciągają specjalistów budownictwa z całego Kazachstanu i nie tylko. W ubiegłorocznych targach Aqua-Therm Almaty udział wzięło niemal 200 firm z 21 krajów. Imprezę odwiedzili przedstawiciela przedsiębiorstw branżowych z Chin, Rosji, Turcji, Danii, Iranu, Belgii czy Niemiec. Nie zabrakło również przedstawicieli polskiego sektora – na targach obecnych było osiem polskich firm.

Również na nadchodzących targach organizatorzy spodziewają się wielu gości z całego świata. Tradycyjnie imprezie i wystawom towarzyszą różne spotkania i seminaria poświęcone tematyce klimatyzacji, wentylacji, systemów grzewczych itp. Pojawią się również nowości. Po raz pierwszy zwiedzający będą mieli do czynienia z Strefą Praktyczną. Będą się mogły w niej zaprezentować firmy, które nie są wystawcami, ale pragną pokazać zwiedzającym swoją ofertę.

Organizatorem Międzynarodowych Targów Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów – Aqua-Therm Almaty jest ITE Poland Sp. z o. o. Spółka należy do brytyjskiej ITE Group. Specjalnością grupy jest organizowanie targów i tym podobnych imprez w takich krajach jak Rosja, Ukraina, Azerbejdżan, Kazachstan, Uzbekistan, Turcja, Indie czy na przykład Indonezja. Firmy zainteresowane udziałem w targach wciąż mogą zgłaszać się do ITE Poland. (Źródło: www.aquatherm-almaty.kz/en, www.klimatyzacja.pl)

Call Now Button