Aqua-Therm Warsaw 2016

29-09-2016

aqua-therm-warsaw-2016Międzynarodowe Targi Aqua-Therm Warsaw odbędą się w dniach 16 – 18 listopada 2016 roku w Warszawie. To już druga edycja tej imprezy odbywająca się w Polsce. Po sukcesie ubiegłorocznych targów organizatorzy postanowili zorganizować kolejne spotkanie specjalistów i przedstawicieli branż takich jak ogrzewanie, klimatyzacja czy wentylacja. W tym roku impreza odbędzie się w Warszawskim Centrum Expo XXI Warszawa.

Targi kierowane są m.in. do instalatorów, przedstawicieli firm branżowych, architektów, deweloperów, inżynierów. Oprócz branży HVAC będą one kierowane również do przedstawicieli branży sanitarnej i związanej z basenami. Na targach prezentowane będą nowoczesne rozwiązania i technologie, a także najnowsze trendy na rynku.

Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów Aqua-Therm Warsaw po raz pierwszy odbyły się w Polsce jesienią 2015 roku. Zostały zorganizowane równolegle z Międzynarodowymi Targami Budowlanymi i Wnętrzarskimi Warsaw Build 2015. W tym roku również równolegle odbędą się Warsaw Build 2016. Aqua-Therm Warsaw 2015 zgromadziła stu wystawców z jedenastu krajów. W tym roku spodziewane są jeszcze lepsze wyniki. Ubiegłoroczną imprezę zaszczycili swoją obecnością m.in. goście z Ukrainy, Włoch, Turcji czy Chin.

Na tegorocznych targach wystawcy z całego świata będą mogli m.in.:

Ważnym zagadnieniem poruszanym na tegorocznych targach będzie konieczność przystosowania się do nowych dyrektyw Unii Europejskiej, zgodnie z którymi od 2020 roku każdy nowy, oddawany do użytku budynek w Polsce ma być energooszczędny. Jest to ogromne wyzwanie zarówno dla przedstawicieli branż ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, jak i dla całego sektora związanego z budownictwem.

Organizatorem Aqua-Therm Warsaw 2016 jest Lentewenc Sp. zo.o., ITE Group. (Źródło: www.aquatherm-warsaw.com, klimatyzacja.pl).

Call Now Button