Aqua-Therm Warsaw

26-05-2015

Aqua-Therm WarsawW dniach 16 – 18 września 2015 roku w Warszawie odbędą się Aqua-Therm Warsaw – Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych, Sanitarnych i Basenów. Impreza dedykowana jest sektorowi business to business. Będzie to znakomita okazja do zapoznania się z nowościami i najświeższymi pomysłami czy technologiami (w dużej mierze z branży HVAC). Jednym z głównych tematów targów będą nowe wymogi unijne zakładające, że od 2020 roku każdy budynek oddawany do użytku ma być energooszczędny.

Specjaliści z branży i biznesmeni będą dyskutować o tym jak spełnić te warunki. Sprawa dotyczy całego sektora od projektantów i architektów po inżynierów i wykonawców. Dużo uwagi zostanie zapewne poświęcone także funduszom unijnym przyznanym na ten sektor w latach 2014 – 2020. Daje to szansę na pokaźny wzrost zamówień i przetargów. Specjaliści i przedstawiciele (właściciele) firm będą więc dyskutować o tym jak zwiększyć swoje szanse na wygranie poszczególnych przetargów i dostęp do jak największej liczby zamówień.

Targi mają za zadanie przyciągnąć jak największa liczbę ludzi, na co dzień działających w branży, czyli inżynierów, projektantów, architektów, przedstawicieli i właścicieli firm branżowych, inwestorów, itp. Dodatkową zachętą i uzupełnieniem imprezy będą targi towarzyszące Warsaw Build 2015. Aqua-Therm Warsaw odbędzie się w Centrum Wystawienniczym Expo XXI.

Główne kategorie produktów, o jakich będzie mowa na targach to m.in. instalacje zapewniające odczucie komfortu cieplnego, instalacje wodno-kanalizacyjne czy instalacje grzewcze. Uczestnicy targów będą mogli zaprezentować swoje pomysły, rozwiązania i produkty licznej grupie zwiedzających. Jednocześnie będą mogli wymienić doświadczenia i porównać oferty z innymi przedstawicielami branży. Będzie to również bardzo dobra okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych.

Organizatorem Aqua-Therm Warsaw jest Lentewenc Sp. z o.o. (ITE Group Plc). Bezpłatne wejście na targi będzie możliwe po rejestracji (on-line lub na miejscu). Osoby niezarejestrowane zapłacą za jeden bilet wielokrotnego wstępu 50 zł.

Call Now Button