Szkolenie z klimatyzatorów “SPLIT”

20-07-2015

remote control and air conditionerBudowa, Obsługa i Eksploatacja Klimatyzatorów typu “SPLIT” to szkolenie organizowane 28 lipca 2015 roku przez Centralny Ośrodek Chłodnictwa COCH. Zajęcia odbędą się w Krakowie. Szkolenie jest kierowane do osób zajmujących się serwisowaniem, naprawą i instalacją klimatyzatorów, będzie obejmowało 3 godziny wykładów oraz 4 godziny zajęć praktycznych. Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są drogą telefoniczną lub elektronicznie.

Koszt zajęć to 500 zł, jednak firmy z małopolski mogą skorzystać ze szkolenia w systemie PFK – bony szkoleniowe dofinansowane nawet w 100%. W ramach szkolenia prowadzone będą zajęcia na temat podstaw chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji. Jednym z głównych elementów szkolenia będą zajęcia poświęcone instalowaniu i eksploatacji klimatyzatorów typu SPLIT. Poza częścią wykładową uczestnicy wezmą również udział w części praktycznej, w tym w laboratorium. Oto kilka najważniejszych tematów, które zostaną poruszone zarówno w części teoretycznej, jak i praktycznej:

Organizatorem szkolenia jest Centralny Ośrodek Chłodnictwa COCH. Zajmuje się on różnego typu badaniami naukowymi i atestacyjnymi urządzeń chłodniczych (w tym samochodów chłodni, klimatyzatorów, itp.). Ponadto Centrum trudni się projektowaniem i konstruowaniem instalacji. W ramach swojej działalności prowadzi także liczne szkolenia pracowników związanych z omawianymi branżami (chłodnictwo, wentylacja, klimatyzacja). Centralny Ośrodek Chłodnictwa COCH przygotowuje specjalistyczne ekspertyzy, wystawia certyfikaty dla wyrobów oraz odpowiednio przeszkolonego personelu. (Źródło: klimatyzacja.pl)

Call Now Button