Cooperation Build Expo

30-04-2015

Cooperation Build ExpoCooperation Build Expo jest wyjątkowym wydarzeniem, które skupi w tym samym miejscu producentów materiałów budowlanych i wykończeniowych prosto z Azji. Targi odbędą się w dniach od 13 do 15 maja 2015 roku w Warszawie. Szczególne zainteresowanie impreza powinna wzbudzić u inwestorów poszukujących nowych kontaktów biznesowych i rozwiązań technologicznych. Może to być dla nich ważne w obliczu perspektywy pozyskania środków finansowych ze źródeł unijnych, które zostały przeznaczone właśnie na sektor budownictwa w latach 2014 -2020.

Omawiane targi są znakomitą okazją do nawiązania współpracy z wystawcami posiadającymi światowe doświadczenie i mogącymi wnieść świeży powiew do polskiego budowlanego. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do wizyty na targach, a zwłaszcza przedstawicieli hurtowni budowlanych, składów budowlanych, sklepów branżowych, producentów materiałów budowlanych, firmy zajmujące się pracami remontowymi i wykończeniowymi, deweloperów, inwestorów, projektantów czy architektów. Wszyscy będą mogli znaleźć na Cooperation Build Expo coś interesującego.

Wśród wielu dziedzin i tematów obecnych na targach warto wymienić kilka, które z pewnością przyciągną zwiedzających. Mowa tu między innymi o następujących sektorach (branżach) targowych:

To tylko część z tematów, jakie zostaną poruszone na majowych targach poświęconych azjatyckim technologiom, pomysłom i producentom. W trakcie trwania imprezy odbędą się liczne seminaria, konferencje oraz spotkania poświęcone temu wszystkiemu, co związane jest z budownictwem, wykończeniem wnętrz, itp. zarówno w ujęciu nieruchomości komercyjnych, jak i mieszkalnych. Nie zabraknie również konferencji, na której zostaną omówione możliwości, jakie daje rozwój współpracy z azjatyckimi przedsiębiorcami.

Call Now Button