“Wiedza obowiązkowa dla wszystkich”

25-10-2014

ekologia szkoleniaW ramach cyklu szkoleń “wiedza obowiązkowa dla wszystkich” przygotowanych przez LG Electronics Polska wraz z Meritum Competence i aveeco, firma zaprasza na szkolenie pod hasłem: “Jak legalnie prowadzić firmę w branży chłodnictwa i klimatyzacji? Kluczowe wymogi prawa ekologicznego dziś i jutro”. Patronami cyklu są miesięcznik “Chłodnictwo & Klimatyzacja” oraz portale internetowe HVACR.pl i klimatyzacja.pl. Spotkanie branżowe odbędzie się 27 października 2014 roku w Gdyni.

W czasie szkolenia poruszone zostaną tematy związane z przestrzeganiem praw odnoszących się do ekologii i ochrony środowiska. Mimo iż sprawa dotyczy stosunkowo wąskiej specjalizacji, jaką są branże klimatyzacji i chłodnictwa to kwestie wspomnianych przepisów odgrywają ogromną rolę. Przestrzeganie wytycznych nakładanego na przedsiębiorców przez ustawodawcę krajowego i unijnego jest podstawą do legalnego prowadzenia firmy we wspomnianych branżach.

Mimo iż niektóre przepisy prawa mogą budzić kontrowersje i nie podobać się przedsiębiorcom nie zwalnia ich to z obowiązku znania i przestrzegania prawa. Szkolenie ma pomóc wszystkim zainteresowanym zgłębić tajniki prawa bez konieczności zapoznania się z setkami stron kolejnych ustaw i ich nowelizacji. Zadaniem prowadzących zajęcia będzie przedstawienie w przystępny i prosty do zrozumienia sposób tego, co najważniejsze dla legalnego prowadzenia przedsiębiorstwa.

Szkolenia (to omawiane, jak i cały cykl) kierowane jest szczególnie do firm instalacyjno-serwisowych branży chłodnictwa i klimatyzacji, które nie posiadają wydzielonych działów ochrony środowiska. Cały cykl szkoleń dedykowany jest dystrybutorom urządzeń LG oraz ich klientom. Informacje, jakie zostaną podane na szkoleniach przydadzą się przede wszystkim osobom odpowiedzialnym w poszczególnych firmach za “koordynację przestrzegania w firmie przepisów ochrony środowiska.” Prowadzący zachęcają do udziału w szkoleniach zauważając, że wiele z tematów, które poruszaj na zajęciach jest pomijanych na standardowych kursach oferowanych branży klimatyzacji i chłodnictwa. (Źródło: klimatyzacja.pl)

Call Now Button