efa – wrzesień 2017, Lipsk

08-06-2017

efa-lipskBranżowe Targi Techniki Obiektowej, Elektrotechniki, Oświetlenia oraz Klimatyzacji i Automatyzacji efa stanowią jedną z najważniejszych w Niemczech imprezę wystawienniczą dla branży elektrotechniki oraz automatyzacji budynków. Targi odbywają się w cyklu dwuletnim na jednych z najnowocześniejszych terenów wystawienniczych w Lipsku. Jednocześnie odbędą się także Branżowe Targi Techniki Sanitarnej, Grzewczej oraz Klimatyzacji i Automatyzacji Budynków SHKG oraz Branżowe Targi Technik Wysoko- i Średnionapięciowych HIVOLTEC. Wydarzenie planowane jest na wrzesień 2017 roku.

Wszystkie trzy imprezy branżowe odbędą się w jednym miejscu i czasie – 20–22 września 2017 roku w Lipsku. Zlokalizowane będą w sąsiednich halach i podejmą podobną tematykę. W ramach targów odbywać się będą bowiem liczne prezentacje z zakresu kompleksowej oferty najnowszych rozwiązań i technologii dla techniki obiektowej, branży instalacyjnej, elektrotechnicznej, klimatyzacji i wentylacji.

Zakres tematyczny Branżowych Targów:

Podczas wydarzenia organizowanego w Lipsku podjęta zostanie przede wszystkim następująca tematyka:

Dodatkowo eksperci poruszą kwestię facility management, usług oraz kształcenia i doskonalenia zawodowego. Podczas targów wystawcy oraz specjaliści z branży prezentować będą najnowsze technologie i rozwiązania z branży oświetleniowej oraz techniki zabezpieczeń. Dodatkowe atrakcje przygotowane będą także dla uczniów i absolwentów szkół technicznych. Dla nich zorganizowana zostanie „Ulica warsztatów”, w ramach której wystawcy zaprezentują zastosowanie swoich produktów w praktyce oraz prowadzić będą dodatkowe szkolenia. Odbędzie się także wystawa specjalna E-Haus, czyli modelu inteligentnego mieszkania o powierzchni 100m², w którym zastosowano m.in. najnowocześniejsze rozwiązania elektro- i energooszczędne, zorganizowana przez lokalne związki branżowe.

Call Now Button