EFE 2015

26-10-2015

EFE 2015Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE 2015 odbędą się w dniach 25 – 26 listopada 2015 roku w Krakowie. Celem targów jest przybliżenie wiedzy oraz zaprezentowanie najnowszych rozwiązań i technologii związanych z zagospodarowaniem energii odnawialnej czy optymalizacją zużycia energii. Dużo miejsca będzie również poświęcone termomodernizacji szczególnie, jeżeli chodzi o obiekty i budynki przemysłowe.

Przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się z nowoczesnymi sposobami i technikami pozwalającymi na ograniczenie zużycia energii w różnych gałęziach przemysłu. Jest to o tyle istotne, że to właśnie koszt energii stanowi sporą część wydatków, jakie ponoszą zakłady przemysłowe. Na targach omawiane będą takie sprawy jak ograniczenie zużycia energii przez zmianę sposobów jej wykorzystania i obniżenie kosztów związanych z energią poprzez wprowadzanie nowych energooszczędnych technologii i modernizację istniejących rozwiązań.

Z pewnością poruszane będą też tematy związane z energią i społeczną odpowiedzialnością biznesu w kontekście ochrony środowiska naturalnego. Omawiane zagadnienia dotyczące energii i racjonalizacji jej zużycia, będą zatem odnosić się nie tylko do ekonomii, ale w dużej mierze również do ekologii i dbałości o otaczający świat. Targi to również kolejna okazja do nawiązywania kontaktów branżowych oraz możliwość zapoznania się z opiniami i radami specjalistów, którzy przybędą na tę imprezę.

Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle EFE 2015 są w szczególności skierowane m.in. do:

Organizatorem imprezy jest firma Targi w Krakowie Sp. z o.o. na co dzień zajmująca się przygotowaniem licznych imprez targowych. Poza targami firma organizuje sympozja, kongresy i konferencje. (Źródło: www.klimatyzacja.pl, targi.krakow.pl)

Call Now Button