ELEKTROTECHNIKA 2016

30-11-2015

ELEKTROTECHNIKA 2016XIV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2016 odbędą się w dniach 27 – 29 stycznia 2016 roku w Warszawie. Na targach będzie można zapoznać się z nowinkami dotyczącymi sprzętu elektrycznego, automatyki oraz systemów zabezpieczeń. Impreza jest kierowana do producentów i użytkowników sprzętu niskiego, średniego i wysokiego napięcia. Równolegle do opisywanej imprezy odbędą się Targi ŚWIATŁO i Wystawa TELETECHNIKA.

Oprócz prezentacji nowych technologii i rozwiązań Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2016 będą również obfitować w konferencje, warsztaty i szkolenia. Warto tu zwrócić uwagę zwłaszcza na cykl szkoleń dla projektantów instalacji elektrycznych, a także szkolenia skierowane do wyższej kadry menedżerskiej odpowiedzialnej za szereg prac związanych z instalacjami. Szkolenia będą organizowane razem z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa. Tak forma imprezy pozwoli jej uczestnikom nie tylko zobaczyć nowinki na stoiskach producentów, ale również skonfrontować wiedzę praktyczną i teoretyczną zdobywaną w trakcie swej pracy oraz przy okazji omawianych targów.

Połączenie szkoleń i prezentacji nowych rozwiązań stanowi o atrakcyjności tej imprezy. Każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający udział w szkoleniach, co dodatkowo wpływa na prestiż targów i może przynieść w przyszłości wymierne korzyści. Organizatorzy spodziewają się dużego zainteresowanie samymi targami, jak i organizowanymi szkoleniami. Przewidują, że XIV Międzynarodowe Targi Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2016 odwiedzi około 15 tysięcy zwiedzających.

Najważniejsze tematy i zagadnienia, które zostaną poruszone na targach i towarzyszących im szkoleniach oraz konferencjach:

Organizatorem Międzynarodowych Targów Sprzętu Elektrycznego i Systemów Zabezpieczeń ELEKTROTECHNIKA 2016 jest Agencja SOMA. (Źródło: www.elektroinstalacje.pl, www.klimatyzacja.pl)

Call Now Button