ENERGETICS 2015

24-09-2015

ENERGETICS 2015Targi Lublin S.A. będą w tym roku gościć VIII edycję Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2015. Impreza odbędzie się w dniach 17 – 19 listopada. Targi lubelskie zaliczają się do grona wiodących w całym kraju imprez poświęconych sektorowi energetycznemu i dedykowanych specjalistom tej branży. Na targach będzie można zapoznać się z ofertą mniejszych przedsiębiorców oraz polskich i światowych koncernów. Na targach spotkają się specjaliści reprezentujący wiele gałęzi branży energetycznej. Nie zabraknie przedstawicieli elektrowni, zakładów energetycznych, działów energetycznych w różnych firmach i przedsiębiorstwach czy reprezentantów biur projektowych. Będą tam również instalatorzy, elektrycy oraz inne osoby profesjonalnie zajmujące się energetyką. Tematyka targów jest różnorodna.

Oto kilka przykładów zagadnień, które zostaną poruszone na Lubelskich Targach Energetycznych ENERGETICS 2015:

Na imprezie nie zabraknie spotkań branżowych, konferencji i szkoleń. Wszystkie będą poświęcone tematom, którymi aktualnie żyje branża energetyczna. Spotkanie w jednym miejscu wielu specjalistów będzie okazją do wymiany doświadczeń i omówienia obecnej sytuacji w branży. Nie zabraknie dyskusji na temat problemów dotykających branżę energetyczną, wizji i planów jej rozwoju czy nowoczesnych rozwiązań wdrażanych w kolejnych gałęziach branży.

Dziś wszędzie gdzie to tylko możliwe wciela się w życie rozwiązania innowacyjne i inteligentne. Nie inaczej jest z energetyką. Takie rozwiązania będą jednym z głównych tematów nadchodzących targów. Jak na każdych targach odbędą się liczne prezentacje i wystąpienia przygotowane przez wystawców.

Honorowy patronat nad imprezą obejmie Ministerstwo Gospodarki. Główny partner VIII Lubelskich Targów Energetycznych ENERGETICS 2015 jest PGE Dystrybucja S.A. W tym samym terminie odbędą się Targi Technologii Szerokopasmowych INFORSTRADA. Organizatorem imprezy są Targi Lublin S.A.

Call Now Button