ENEX i ENEX Nowa Energia

31-12-2015

ENEX i ENEX Nowa EnergiaXIX Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XIV Targi Odnawialnych Źródeł Energii odbędą się w dniach 30 i 31 marca 2016 roku w Kielcach (w Targach Kielce). Główna tematyka imprez to energetyka, elektrotechnika i odnawialne źródła energii. Poprzednia edycja targów zgromadziła przeszło 5 tysięcy zwiedzających i niemal 100 wystawców z czterech krajów. Atrakcje targów można było podziwiać na przeszło 1 400 metrach kwadratowych. W 2016 roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większego zainteresowania zarówno ze strony wystawców, jak i zwiedzających. ENEX i ENEX Nowa Energia to znakomita okazja do zapoznania się z nowinkami branżowymi oraz nawiązania nowych relacji biznesowych.

Branżowa tematyka imprez to:

XIX Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz XIV Targi Odnawialnych Źródeł Energii zgromadzą wielu specjalistów związanych z różnymi aspektami energetyki. Począwszy od konwencjonalnych źródeł energii przez energetykę jądrową po źródła odnawialne takie jak wiatr czy woda. Poza wieloma stanowiskami wystawowymi na zwiedzających będą czekać również liczne konferencje branżowe, spotkania i debaty. Jest to znakomita okazja nie tylko do zapoznania się z aktualnościami branżowymi, nowymi pomysłami, technologiami i trendami, ale również do nawiązania nowych znajomości i relacji inwestorskich oraz współpracy biznesowej.

Organizatorem XIX Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz XIV Targów Odnawialnych Źródeł Energii są Targi Kielce. Ośrodek wystawienniczy działa od 1992 roku (Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego – pierwsza impreza zorganizowana na terenie Targów). Przez lata Kielce sukcesywnie rozwijały swoją ofertę. Dziś w kalendarzu Targów znajduje się około 60 imprez rocznie. Targi Kielce organizują także wystawy na Ukrainie (wschodnioeuropejskie edycje części wystaw).

Call Now Button