infoENERGIA 2017

09-10-2016

infoenergia2017W dniach 23–24 lutego 2017 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbędzie się Forum Efektywności Energetycznej infoENERGIA, w ramach którego zorganizowane zostaną targi i konferencje. Podczas wydarzenia przedstawione zostaną oferty około 100 wystawców z branż energooszczędnych technik budowlanych oraz technik pozyskiwania i zarządzania energią.

Oprócz uczestnictwa w targach, na których osobiście zapoznać się można z ofertami i rozwiązaniami technologicznymi proponowanymi przez wystawców, można wziąć też udział w konferencjach. W specjalnie zorganizowanych panelach głos mają zabrać eksperci, dzięki którym możliwe będzie poznanie najnowszych, przyszłościowych rozwiązań w obszarze efektywności i ekonomiczności energetycznej. Połączenie wystąpień na konferencji i podczas targów ma stanowić specjalną formułę, która umożliwi uczestnikom pozyskanie nowych kontaktów z obszaru przemysłu i przetwórstwa rolno–spożywczego, zarządzania nieruchomościami, samorządów, a także inwestorów prywatnych. Oferta Targów Efektywności Energetycznej infoENERGIA 2017 skierowana jest do:

Forum zostało objęte specjalnym patronatem między innymi Marszałka Województwa Śląskiego, Prezydenta Miasta Katowice, Śląskiego Związku Gmin i Powiatów, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, Fundacji na Rzecz Efektywnego Wykorzystania Energii, Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej, Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Polskiej Izby Ekologii, Śląskiej Izby Budownictwa, Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. Do uczestnictwa w targach i konferencji zostali zaproszeni również goście specjalni, do których w tym roku należeć będą  poseł do Parlamentu Europejskiego premier Jerzy Buzek oraz inżynier Günter Schlagowski.

Call Now Button