WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2015

26-11-2014

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2015FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2015 to już trzynasta edycja Targów Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej, największej tego typu imprezy w Polsce. W targach, jak co roku wezmą udział specjaliści z takich branż jak klimatyzacja, wentylacja czy chłodnictwo. Do udziału w imprezie zaproszeni są projektanci i wykonawcy instalacji, ich użytkownicy, inwestorzy, architekci, firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją instalacji, przedstawiciele i studenci uczelni wyższych o profilu związanym z instalacjami (na przykład kierunki inżynieryjne).

Targi to nie tylko prezentacja najnowszych technologii i urządzeń, to również dwudniowy cykl seminariów tematycznych. FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2015 odbędzie się w dniach 3 – 4 marca 2015 roku w Warszawie, w centrum MT Polska. W 2014 roku Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej odwiedziło 116 wystawców i 3200 zwiedzających z 18 krajów. Impreza odbyła się na 5 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni targowej. W czasie trwania ostatnich Targów zaprezentowano 20 produktów w Arenie Technologii, a w Konkursie Najciekawszy Produkt wzięło udział 39 nowości. Targom towarzyszyło 48 wykładów i prezentacji.

Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to okazja do zapoznania się z nowościami na rynku (produktami, technologiami, rozwiązaniami, itp.) oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych z przedstawicielami branż klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Każda impreza to okazja do zapoznania się z ofertą największych liderów rynku (nie tylko z Polski, ale również z zagranicy).

Organizatorem FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2015 jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Stowarzyszenie zrzesza osoby związane z branżą wentylacji. Podstawowym celem organizacji jest promowanie stosowania efektywnych i skutecznych sposobów wentylacji w budownictwie. Stowarzyszenie Polska Wentylacja założono w Warszawie 27 września 2001 roku. (Źródło: Stowarzyszenie Polska Wentylacja, www.klimatyzacja.pl)

Call Now Button