Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2016

31-01-2016

Forum2016 grafika_miniForum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2016 odbędą się w dniach 1 – 2 marca 2016 roku w Warszawie. Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to doskonała okazja do zapoznania się z nowinkami związanymi z tymi branżami oraz nawiązania nowych relacji biznesowych. Jednocześnie jest to największa impreza tego typu o takiej tematyce. Na targach spotkać będzie można użytkowników instalacji, projektantów, instalatorów, wykonawców, inwestorów oraz licznych specjalistów z branży klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa.

Poza tym imprezę odwiedzą przedstawiciele uczelni i studenci. W ubiegłorocznej edycji targów wzięło udział 4100 specjalistów z 18 krajów. Organizatorzy liczą, że w tym roku ta liczba jeszcze wzrośnie. W trakcie imprezy będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą i propozycjami liderów rynku. Dodatkową atrakcją jest Konkurs Najciekawszy Produkt co stanowi znakomitą formę promocji nowych produktów. Kolejny ważny element targów stanowić będzie Arena Technologii gdzie prezentowane będą produkty z kategorii pomp ciepła oraz sekcyjne centrale wentylacyjne.

Oprócz prezentacji i wystaw targi będą obfitować w wykłady związane z klimatyzacją, wentylacją i chłodnictwem. Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2016 na pewno będą znakomitą okazją do zapoznania się z aktualnościami branżowymi oraz do nawiązania nowych kontaktów. Ostatnie targi gościły 151 wystawców zarówno z Polski, jak i z innych krajów. W Konkursie Najciekawszy Produkt 2015 zwyciężyły produkty firm Klima-Therm, Harmann oraz Darco.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Jest to zrzeszenie osób silnie związanych z branżami klimatyzacji, wentylacji oraz chłodnictwa (zwłaszcza z branżą wentylacją). Stowarzyszenie powstał w Warszawie w dniu 27 września 2001. Jednym z głównych celów stowarzyszenia jest promowanie wiedzy o jakości powietrza w budynkach i podnoszenie świadomości społecznej związanej z tą tematyką. Ważne jest również promowanie odpowiednich postaw moralnych w branży wentylacyjnej.

Call Now Button