Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja

29-01-2020

Wielkimi krokami zbliżają się 18. targi Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja, które od lat są uznawane za najważniejsze wydarzenie w naszej branży. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 3-4 marca 2020 w Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO Warszawie.

Targi to nie tylko okazja do spotkania kluczowych producentów i ekspertów branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, ale również do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami oraz wzięcia udziału w konkursach i pokazach.

Podczas targów będzie również możliwość uczestnictwa w seminariach prowadzonych przez specjalistów i przeznaczonych zarówno dla instalatorów, jak i dla użytkowników systemów wentylacji. Wśród tematów zapowiadanych przez organizatorów pojawiają się m.in. zagadnienia z zakresu energooszczędności, Warunków Technicznych 2021, wentylacji pożarowej, technik kominkowych czy optymalizacji technicznej centrali wentylacyjnych. Planowane są również warsztaty chłodnicze oraz prezentacja projektów nominowanych do Nagrody Pascal 2020.

Udział w targach wymaga wcześniejszej rejestracji – można zrobić to online, wypełniając formularz rejestracyjny na stronie internetowej organizatora: http://www.forumwentylacja.pl/rejestracja_online.

Call Now Button