INSTAL-SYSTEM 2014

26-09-2014

instal-system_2014W dniach 26 – 28 września 2014 roku odbędą się w Bielsko-Białej 16 Targi Technik Grzewczych i Instalacji “INSTAL-SYSTEM 2014”. To już kolejna edycja cieszących się ogromnym powodzeniem wśród inwestorów i profesjonalistów targów skierowanych przede wszystkim do sektora instalacyjnego oraz grzewczego. “INSTAL-SYSTEM 2014” to największa impreza tego typu w południowej Polsce. Najważniejszym tematem poruszanym na tegorocznych targach będą zagadnienia związane z budownictwem energooszczędnym oraz pasywnym.

Równie istotną tematyką, który ma być poruszona, będzie obniżenie zapotrzebowania na energię w budynkach. Na targach spodziewanych jest ponad 6 tysięcy gości z Polski, Czech i Słowacji. To wspaniała okazja dla przedstawicieli branży by rozreklamować swoją firmę i nawiązać nowe kontakty handlowe (pozyskać nowych kontrahentów, itp.). Swoje usługi i produkty można będzie promować w mile widzianej formie prezentacji.

W tym samym czasie w Bielsko-Białej odbędą się jedne z największych targów budowlanych w tej części kraju – 46 Międzynarodowe Targi Budownictwa “JESIEŃ 2014”. Zwiedzający łącząc te dwie imprezy mogą uzyskać dostęp do najświeższych informacji z branży grzewczej i instalacyjnej oraz nowych rozwiązań stosowanych w budownictwie energooszczędnym. Uczestnicy imprez będą mogli:

Organizatorem Targów Technik Grzewczych i Instalacji “INSTAL-SYSTEM 2014” oraz Międzynarodowych Targów Budownictwa “JESIEŃ 2014” jest Biuro Promocji i Wystaw Astra. Firma działa na rynku od 1993 roku. Jej głównym zajęciem jest wspieranie przedsiębiorczości poprzez czynności około biznesowe. Specjalnością biura jest organizowanie targów, imprez branżowych – główna dziedzina to budownictwo. Ponadto firma pomaga zdobywać rynki zagraniczne organizując klientom udział w imprezach poza granicami naszego kraju.

Call Now Button