INSTAL-SYSTEM 2015

29-06-2015

INSTAL-SYSTEM 2015 217 Targi Technik Grzewczych i Zielonych Energii “INSTAL-SYSTEM 2015” odbędą się w dniach 25 – 27 września 2015 roku w Hali Pod Dębowcem w Bielsku – Białej. Impreza będzie organizowana pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bielska – Białej i Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Główną tematyką targów będą technologie i urządzenia grzewcze oraz pozyskiwanie energii odnawialnej na potrzeby mieszkaniowe. Wraz z “INSTAL-SYSTEM 2015” organizowane są 48 Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz “JESIEŃ 2015”.

Takie połączenie dodatkowo zwiększy atrakcyjność imprez dla szerokiego grona zwiedzających spodziewanego przez organizatorów, jak co roku. Biuro Promocji i Wystaw Astra (organizator targów) spodziewa się udział około 200 przedstawicieli (producentów i dystrybutorów) branży instalacyjnej i budowlanej. Prognozuje się, że targi może odwiedzić około 7 tysięcy zwiedzających.

Impreza kierowana jest w dużej mierze do firm zajmujących się wykonawstwem, instalacją oraz dystrybucją urządzeń OZE (odnawialnych źródeł energii). Poza tym organizatorzy spodziewają się wizyty przedstawicieli samorządów terytorialnych, przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych, przedstawicieli firm z branży hotelarskiej i medycznej czy instytucjonalnych oraz prywatnych inwestorów. Poza wystawami najnowszych technologii, pomysłów i produktów targom będą towarzyszyć seminaria, konferencje oraz warsztaty. Odbędą się również konkursy targowe dające szansę wystawcom na zdobycie prestiżowych nagród. Organizatorzy zachęcają wystawców do udziału w targach perspektywą wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami, nawiązania nowych relacji biznesowych i handlowych oraz szansą zwiększenia dotychczasowej sprzedaży oferowanych przez danego uczestnika produktów i usług.

Branżowy patronat nad targami obejmą: Polski Instytut Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej im. Güntera Schlagowskiego, Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych oddział w Katowicach oraz Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji Okręgowy Oddział w Katowicach.

Call Now Button