INSTALACJE 2014

31-03-2014

_instalacje Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE wracają po dwuletniej przerwie. Uznawane za najważniejsze targi branży instalacyjnej, Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE odbędą się w dniach 8-11 kwietnia 2014 roku w Poznaniu. Będzie to znakomita okazja do zapoznania się ze wszystkim, co najnowsze w branży instalacyjnej. Zaprezentowane zostaną najnowocześniejsze technologie i produkty wystawców polskich i zagranicznych. Targom towarzyszyć będą pokazy, konferencje i debaty.

Jedną z atrakcji targów będą Mistrzostwa Polski Instalatorów. W trakcie eliminacji wyłoniono niemal 100 instalatorów, którzy w Poznaniu będą walczyć o tytuł najlepszego. Ważny będzie nie tylko czas montażu, ale również jego precyzyjność. Pula nagród wynosi 100 tysięcy złotych. Główna nagroda dla Mistrza Polski Instalatorów to Mercedesem Citan.

Wraz z trwającymi w tym samym czasie Międzynarodowymi Targami Zabezpieczeń SECUREX – Inteligentny Budynek stworzony został specjalny projekt. Dzięki temu wszystkie produkty oferowane przez dostawców, a mogące znaleźć zastosowanie w zintegrowanych systemach zarządzania, oznaczone będą hasłem “Jestem Inteligentny – Inteligentny Budynek”. Pomoże to zwiedzającym zarówno odnalezienie produktów jak i ułatwi uzyskanie niezbędnych wiadomości na ich temat.

Innym ważnym elementem imprezy będą Targi Ciepła Systemowego TCS. Targi skierowane będą do branży ciepłowniczej. To znakomite uzupełnienie i rozszerzenie oferty rozwiązań systemowych w zakresie zarządzania energią cieplną itp. Towarzyszyć im będzie konferencja poświęcona tematyce nowoczesnych, ekologicznych i efektywnych technologii znajdujących zastosowanie w ciepłownictwie systemowym. Organizatorem konferencji jest Izba Gospodarcza Ciepłownictwo Polskie.

Organizatorzy spodziewają się na targach około 30 tysięcy instalatorów, projektantów instalacji i przedstawicieli pokrewnych branży, którzy przybędą by zapoznać się z nowościami branżowymi, a także nawiązać nowe kontakty, wymienić doświadczenia i dobrze bawić się m.in. na Mistrzostwach Polski Instalatorów.

Call Now Button