INTERBUD 2014

28-01-2014

INTERBUD-2014W dniach 14-16 lutego 2014 roku odbędą się w Łodzi dwudzieste pierwsze Targi Budownictwa Interbud. To jedna z największych imprez branżowych w naszym kraju. Od samego początku, czyli od 1994 roku Targi Budownictwa Interbud uważane są za jedną z najbardziej prestiżowych imprez łączących w sobie rozmach, ogromne zainteresowanie i znakomitą organizację.
Udział w tegorocznej imprezie potwierdziło przeszło 300 firm. Znakomicie zapowiadają się nowinki, które zaprezentują uczestnicy. Zobaczymy m.in. co nowego słychać na rynku technik budowlanych, dociepleń budynków czy wykorzystania odnawialnych źródeł energii. Targi biorą udział w branżowym programie promocji branży budowlanej Ministerstwa Gospodarki „Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych” (jako jedno z dwóch takich wydarzeń w kraju). Poprzednią edycję odwiedziło ponad 13 tysięcy zwiedzających. Swoją ofertę zaprezentowało wtedy ponad 320 firm.

Targi Budownictwa Interbud to znakomita okazja do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych, promowania własnej marki czy umocnienia pozycji rynkowej. To również możliwość zapoznania się z nowymi pomysłami, nowoczesnymi technologiami i wyrobami. Program tragów przewiduje liczne konferencje i szkolenia takie jak na przykład:

Organizatorem Targów Budownictwa Interbud jest Interservis Sp. z .o.o. – specjalista w dziedzinie organizacji targów i spotkań branżowych. Firma odpowiedzialna jest również za organizację takich największych w Polsce imprez branżowych jak Rehabilitacja, Boatshow czy Vetmedica. Targi organizowane przez Interservis Sp. z .o.o. zyskały rekomendację Polskiej Izby Przemysłu Targowego.

Call Now Button