Interbud 2018 w Łodzi

14-02-2018

interbud-lodz-2018Już po raz 25. w Łodzi odbędą się Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach od 23 do 25 lutego 2018 roku.

Do Łodzi przyjadą między innymi architekci, dekoratorzy wnętrz oraz producenci materiałów budowlanych. Swój udział zapowiedziało łącznie 236 wystawców. Uczestnicy Targów będą mieli okazję zapoznać się z ekologicznymi systemami ogrzewania, rozwiązaniami dla ogrodów i przydomowej architektury oraz kilkudziesięcioma modelami okien i drzwi różnych marek. Co więcej, podczas targów eksperci z zakresu wystroju wnętrz, doboru żaluzji oraz projektowania i wyposażania ogrodów będą udzielali bezpłatnych porad. Swoją ofertę zaprezentują także producenci bram, ogrodzeń oraz elementów dekorujących ściany i fasady.

W trakcie imprezy prezentowane będą także nowości w branży:

Równolegle z targami Interbud odbędzie się 10. edycja Targów Dachexpo, czyli największa w Polsce prezentacja poryć dachowych, rynien, wzmocnień stropowych i izolacji. W trakcie imprezy zaplanowano także szkolenia, konferencje i warsztaty.

W sobotę targi organizowane są w godzinach 10 – 18, natomiast w niedzielę na Interbud można wybrać się w godz. 10 – 16. Jednorazowy bilet wstępu kosztuje 18 złotych i uprawnia do wstępu na wszystkie wydarzenia organizowane w ramach targów.

Call Now Button