Klimatyzator Fujitsu System Multi dla 6 pomieszczeń – jednostki zewnętrzne (12,5 kW)

System Multi dla 6 pomieszczeń
Jednostki Multi dla 2 do 8 pomieszczeń są rozwiązaniem dedykowanym do klimatyzacji w domach jednorodzinnych czy biurach. System oferuje możliwość podłączenia oraz indywidualnego sterowania od 2 do 8 jednostek wewnętrznych. Sterowanie układem klimatyzatorów możliwe jest za pomocą indywidualnych i centralnych sterowników wyposażonych m.in. w programator czasu pracy dla każdego pomieszczenia z osobna oraz w liczne funkcje wspomagające oszczędność energii. Jednostki zewnętrzne gwaran- tują oszczędność przestrzeni dzięki możliwości montażu na balkonie lub pod oknem.

Opis produktu:

Szeroka gama urządzeń wewnętrznych
4 typy / 16 modeli o wydajności z zakresu od 2,0 kW do 4,0 kW. Różnorodność modeli pozwala dobrać urządzenia odpowiednie do każdego pomieszczenia – od prywatnych domów, przez duże sklepy po hotele.

Kompaktowa budowa
Do jednej jednostki zewnętrznej można podłączyć kilka jednostek wewnętrznych. Dopuszczalna jest również długa instalacja chłodnicza. W porównaniu z modelami Split, jednostkę systemu Multi Split 5-6 można zainstalować w dowolnym miejscu, które pozwoli zaoszczędzić przestrzeń.

Prosty montaż
Całą instalację oraz jednostki wewnętrzne można szybko opróżnić z czynnika dzięki naszej metodzie centralnego zaworu. Wymagane jest tylko jednokrotne opróżnianie instalacji.

Sterowanie indywidualne i centralne
Sterowanie grupą maks. 8 jednostek wewnętrznych. Ustawienie temperatury, wydajności nawiewu oraz blokady funkcji pilota można skonfigurować jednocześnie dla wszystkich jednostek wewnętrznych.

Jednostka
zewnętrzna
AOYG45LBLA6
Nominalna moc [kW] Chłodzenie 12,5
Grzanie 13,5
Zasilanie
Ciśnienie akustyczne
(wysoki bieg) [dB(A)]
Chłodzenie 53
Grzanie 55
Wymiary
(wys. x szer. x gł.) [mm]
998×970×370
Zakres temp. pracy
[°C]
Chłodzenie -10 do 46
Grzanie -15 do 24
Pliki do pobrania:
Karta katalogowa
(plik pdf)
jed. zew.
Call Now Button