Klimatyzator Galanz kasetonowy (2,70 – 7,20 KW)

galanz-kasetonoweKlimakonwektory to urządzenia służące do utrzymywania zadanej temperatury w pomieszczeniu, stosowane przeważnie w biurach i budynkach użyteczności publicznej. W tego typu urządzeniach czynnikiem chłodniczym bądź grzewczym jest woda (lub mieszanina wody i glikolu w odpowiednich proporcjach). Podstawową różnicą między fancoilami, a klimatyzatorami jest medium chłodzące – w klimatyzatorach jest to szybkowrzący czynnik chłodniczy freon.

Charakterystyka produktu:

 • GRZANIE
  Funkcja grzania jest realizowana w oparciu o zasadę pracy POMPY CIEPŁA. Jednostka wewnętrzna wówczas oddaje ciepło które jest z otoczenia odbierane przez jednostkę zewnętrzną.
 • CHŁODZENIE
  Podstawowa funkcja klimatyzatora. Jednostka wewnętrzna odbiera ciepło z pomieszczenia i przekazuje je za pomocą czynnika do jednostki zewnętrznej, gdzie ciepło jest oddawane do otoczenia.
 • WENTYLATOR
  Tryb pracy, podczas którego jednostka wewnętrzna pracuje jak wentylator czyli bez udziału jednostki zewnętrznej. Pracuje tylko wentylator jednostki wewnętrznej.
 • AUTO
  Tryb pracy, podczas którego jednostka ma za zadanie utrzymać żądaną temperaturę na niezmienionym poziomie, używając do tego funkcji GRZANIE oraz CHŁODZENIE.
 • PILOT
  Pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie urządzeniem w pewnej odległości od jednostki wewnętrznej. Na pilocie można również odczytywać aktualny tryb pracy urządzenia oraz temperaturę i inne parametry pracy.
 • POMPKA
  Pompka skroplin umożliwia automatyczne odprowadzanie powstałych skroplin, dzięki czemu nie ma konieczności dodatkowego montowania zewnętrznej pompki skroplin.

Parametry techniczne

Model FP51Q4M/300Q4M FP102Q4M/600Q4M FP136Q4M/800Q4M
Nominalna moc  chłodzenie kW  2,70 5,40 7,20
grzanie
Call Now Button