Klimatyzator LG jednostki kanałowe niskiego sprężu COMPACT INVERTER (4,7 – 6,8 KW)

jednostka wewnętrzna
jednostka zewnętrzna

Opis produktu:

Technologia ESP (Liniowa kontrola sprężu dyspozycyjnego)
Funkcja sterowania wartością ESP pozwala w łatwy sposób za pomocą zdalnego sterownika regulować ilość nawiewanego powietrza. Silnik BLDC może kontrolować prędkość wentylatora i ilość powietrza niezależnie od wartości sprężu dyspozycyjnego. Eliminuje to konieczność korzystania z dodatkowego wyposażenia do regulacji przepływu powietrza.

Pompka skroplin o dużej wysokości podnoszenia
Zastosowana tu pompka skroplin o dużej wysokości podnoszenia automatycznie odprowadza skropliny podnosząc je na wysokość do 700mm. Stanowi to doskonałe rozwiązanie odprowadzania wody dla każdej instalacji. (Modele Standard Inverter: jako wyposażenie (ABDPG) / Modele o niskim sprężu: w zestawie).

Sterowanie z dwoma termistorami
Temperatura w pomieszczeniu może być mierzona zarówno za pomocą termistora umieszczonego w zdalnym sterowniku, jaki w jednostce wewnętrznej. Pomiędzy sufitem a podłogą temperatura powietrza może się znacznie różnić. Zastosowanie dwóch czujników temperatury pozwala zoptymalizować temperaturę w pomieszczeniu zapewniając bardziej komfortowe warunki.

Praca w wielu pomieszczeniach
Dzięki zastosowaniu kanałów spiro (wbudowanych lub elastycznych) oraz komory rozdziału powietrza możliwe jest uruchomienie chłodzenia / ogrzewania w kilku pomieszczeniach jednocześnie.

Łatwy serwis i konserwacja
Podczas przeprowadzania konserwacji nie ma potrzeby otwierania całego panelu. Jest on podzielony na dwie części – jedna zapewnia dostęp do wymiennika ciepła, a druga do wentylatora i silnika. Równie łatwo można wyjąć i ponownie założyć filtr, nawet w ograniczonej przestrzeni.

Cicha praca
Poziom hałasu emitowanego przez klimatyzatory kanałowe o niskim sprężu zmniejszył się pomimo tego, że wartość ESP została zwiększona.

Elastyczna instalacja
Konstrukcja nowego klimatyzatora kanałowego niskiego sprężu pozwala na wybór sposobu pobierania powietrza z dołu lub od tyłu, w zależności od warunków instalacji.

Jednostka
wewnętrzna
CL18F.N60 CL24F.N30
Jednostka
zewnętrzna
UUA1.UL0 UUB1.U20
Nominalna moc [kW] Chłodzenie 4,7 6,8
Grzanie 5,2 7,5
Zasilanie
[Ø/V/Hz]
1/220-240/50 1/220-240/50
Nominalny pobór
mocy [kW]
Chłodzenie 1,62 2,12
Grzanie 1,53 2,41
Klasa efektywności
energetycznej
Chłodzenie A A+
Grzanie A+ A+
Ciśnienie akustyczne j. wew.
tryb nom. [dB(A)]
Chłodzenie 29 32
Grzanie
Ciśnienie akustyczne j. zew.
tryb wysoki [dB(A)]
Chłodzenie 49 48
Grzanie 52 53
Wymiary j. wew.
(szer. x wys. x gł.) [mm]
1100x190x460 1100x190x700
Zakres temp. pracy
j. zew. [°C]
Chłodzenie -15 ~ 50 -10 ~ 48
Grzanie -10 ~ 18 -10 ~ 18
Pliki do pobrania:
Karta katalogowa
(plik pdf)
jed. kanałowe jed. kanałowe
Call Now Button