Klimatyzator LG ścienny – seria Dualcool z oczyszczaczem (2,5 – 3,5 kW)

jednostka wewnętrzna
jednostka zewnętrzna

Opis produktu:

Wbudowane Wi-Fi
Klimatyzatorem można sterować z dowolnego miejsca na świecie za pomocą smartphona lub tabletu wyposażonego w system Android lub iOS poprzez darmową aplikację LG ThinQ w języku polskim. Oprócz komfortu i wygody sterowania aplikacja zwiększa funkcjonalność klimatyzatora m.in. o programator tygodniowy czy monitoring zużycia energii.

Aktywna kontrola zużycia energii
Aktywna Kontrola Zużycia Energii LG dostosowuje poziom zużycia energii i wydajność chłodzenia sterując maksymalną częstotliwością.

Wyświetlacz zużycia energii
Wyświetlacz zużycia energii opracowany przez LG monitoruje poziom pobieranej energii elektrycznej. Korzystając z klimatyzatora możemy kontrolować poziom zużycia energii elektrycznej.

Plasmaster Ionizer Plus
Ponad 3 miliony jonów chroni nas przed zapachami i szkodliwymi substancjami sterylizując nie tylko powietrze przepływające przezklimatyzator, ale również jego bezpośrednie otoczenie, czyniąc środowisko, w którym przebywamy, czystym i bezpiecznym.

Automatyczne oczyszczanie
Wnętrze klimatyzatora jest utrzymywane w czystości dzięki osuszaniu wymiennika ciepła, a następnie ponownej sterylizacji.

Czujnik automatyczny PM 1.0
Po włączeniu klimatyzacji czujnik PM 1.0 automatycznie działa w celu wychwytywania i usuwania mikroskopijnych cząstek pyłu, w tym bardzo drobnego pyłu.

Mocne chłodzenie
Klimatyzatory LG zapewniają optymalny nawiew powietrza z dużą prędkością, co umożliwia szybsze schłodzenie pomieszczenia oraz równomierne rozprowadzenie powietrza we wszystkich kierunkach.

Wielokierunkowy nawiew
Chłodne powietrze rozchodzi się we wszystkich kierunkach i dociera do każdego miejsca pokoju bez względu na to, gdzie jest zainstalowany klimatyzator.

Skuteczne ogrzewanie
Klimatyzatory pokojowe LG są w stanie ogrzać w krótszym czasie większe pomieszczenia, zapewniając użytkownikowi komfortowe warunki, a jednocześnie zużywając przy tym mniej energii.

Komfortowy nawiew
LG potrafi zapewnić delikatny i wygodny nawiew powietrza w Twojej przestrzeni życiowej. Automatyczna regulacja nachylenia żaluzji zapewnia idealne dobranie kąta nawiewu i objętości powietrza.

Cicha praca nocna agregatu
Funkcja cichej pracy oferuje użytkownikowi komfort idealnej ciszy dzięki redukcji szczytowego poziomu hałasu.

Łatwa i szybka i instalacja
Klimatyzator LG został tak zaprojektowany, aby jego instalacja przebiegała szybko i sprawnie, co umożliwia zainstalowanie kilku jednostek w krótkim okresie czasu.

Jednostka
wewnętrzna
AP09RT.NSJ AP12RT.NSJ
Jednostka
zewnętrzna
AP09RT.UA3 AP12RT.UA3
Nominalna moc [kW] Chłodzenie 2,5 3,5
Grzanie 3,3 4,0
Zasilanie
[Ø/V/Hz]
1/220-240/50 1/220-240/50
Nominalny pobór
mocy [kW]
Chłodzenie 0,710 1,160
Grzanie +7°C 0,850 1,130
Klasa efektywności
energetycznej
Chłodzenie A++ A++
Grzanie A+ A+
Ciśnienie akustyczne j. wew.
tryb nom. [dB(A)]
Chłodzenie 27 27
Grzanie 30 30
Ciśnienie akustyczne j. zew.
tryb wysoki [dB(A)]
Chłodzenie 48 48
Grzanie 50 50
Wymiary j. wew.
(szer. x wys. x gł.) [mm]
857x348x189 857x348x189
Zakres temp. pracy
j. zew. [°C]
Chłodzenie -10 / 48 -10 / 48
Grzanie -10 / 24 -10 / 24
Pliki do pobrania:
Karta katalogowa
(plik pdf)
Artcool Dualcool Artcool Dualcool
Call Now Button