Klimatyzator Mistral kanałowy (13,20 – 15,0 KW)

mistral-kanalowe-inverter-onoffKlimatyzatory kanałowe MISTRAL z serii DTB to jednostki klimatyzacyjne typu Split (jednostka zewnętrzna skraplacz + jednostka wewnętrzna parownik). Są to najpopularniejsze inwerterowe klimatyzatory kanałowe instalowane głównie w pomieszczeniach biurowych, sklepach, restauracjach, magazynach, pomieszczeniach technicznych, serwerowniach. Marka ta cieszy się zasłużonym uznaniem wśród naszych klientów już od wielu lat.

Charakterystyka produktu:

 • GRZANIE
  Funkcja grzania jest realizowana w oparciu o zasadę pracy POMPY CIEPŁA. Jednostka wewnętrzna wówczas oddaje ciepło które jest z otoczenia odbierane przez jednostkę zewnętrzną.
 • CHŁODZENIE
  Podstawowa funkcja klimatyzatora. Jednostka wewnętrzna odbiera ciepło z pomieszczenia i przekazuje je za pomocą czynnika do jednostki zewnętrznej, gdzie ciepło jest oddawane do otoczenia.
 • WENTYLATOR
  Tryb pracy, podczas którego jednostka wewnętrzna pracuje jak wentylator czyli bez udziału jednostki zewnętrznej. Pracuje tylko wentylator jednostki wewnętrznej.
 • AUTO
  Tryb pracy, podczas którego jednostka ma za zadanie utrzymać żądaną temperaturę na niezmienionym poziomie, używając do tego funkcji GRZANIE oraz CHŁODZENIE.
 • AUTORESTART
  Funkcja powrotu urządzenia do trybu pracy i nastaw temperaturowych po chwilowym lub długotrwałym zaniku zasilania. Oznacza to, że urządzenie zapamiętuje swoje nastawy i w momencie kiedy zasilanie jest przywracane wraca do swojej pierwotnej pracy bez konieczności ingerencji przez użytkownika.
 • PILOT
  Pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie urządzeniem w pewnej odległości od jednostki wewnętrznej. Na pilocie można również odczytywać aktualny tryb pracy urządzenia oraz temperaturę i inne parametry pracy.
 • SLEEP
  Funkcja umożliwiająca pracę urządzenia w warunkach nocnych, gdzie bardzo istotny jest niski poziom hałasu generowanego przez jednostkę wewnętrzną. Wentylator jednostki wewnętrznej pracuje wówczas na najniższych możliwych obrotach.
 • TIMER
  Możliwość wyłączenia lub włączenia urządzenia po odliczeniu konkretnej ilości godzin. Funkcję tę uruchamia się z poziomu pilota bezprzewodowego.
 • TURBO
  Funkcja umożliwiająca uzyskanie zadanej temperatury w maksymalnie najkrótszym czasie.

Parametry techniczne

Model Jednostka wewnętrzna DTB-45HRN1
DTB-51HRN1
Jednostka zewnętrzna DOU-45HRN1
DOU-51HRN1
Moc  chłodzenie kW  13,2 15,0
grzanie 14,9 17,5
Zasilanie  3/380-415/50 3/380-415/50
Pobór mocy chłodzenie kW 4,53
grzanie 4,50
Prąd pracy chłodzenie A 7,82
grzanie 7,77
Wymiary [dł x wys x szer] jed. wew. mm 1200×865×300 1200×865×300
Temperatur pracy °C -7 do 43 -7 do 43

Pliki do pobrania

Call Now Button