Klimatyzator Mistral przypodłogowo – podsufitowy Floor ceiling AC (12,60 – 15,20 KW)

mistral-podsufitowy-onoffKlimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe MISTRAL z serii DUE to jednostki klimatyzacyjne typu Split (jednostka zewnętrzna skraplacz + jednostka wewnętrzna parownik) wyróżniające się nowoczesnym wyglądem, cichą i wydajną pracą oraz wysokim współczynnikiem efektywności energetycznej. Są to najpopularniejsze inwerterowe klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe instalowane głównie w mieszkaniach prywatnych, pomieszczeniach biurowych, sklepach, restauracjach. Marka ta cieszy się zasłużonym uznaniem wśród naszych klientów już od wielu lat.

Charakterystyka produktu:

 • GRZANIE
  Funkcja grzania jest realizowana w oparciu o zasadę pracy POMPY CIEPŁA. Jednostka wewnętrzna wówczas oddaje ciepło które jest z otoczenia odbierane przez jednostkę zewnętrzną.
 • CHŁODZENIE
  Podstawowa funkcja klimatyzatora. Jednostka wewnętrzna odbiera ciepło z pomieszczenia i przekazuje je za pomocą czynnika do jednostki zewnętrznej, gdzie ciepło jest oddawane do otoczenia.
 • WENTYLATOR
  Tryb pracy, podczas którego jednostka wewnętrzna pracuje jak wentylator czyli bez udziału jednostki zewnętrznej. Pracuje tylko wentylator jednostki wewnętrznej.
 • AUTO
  Tryb pracy, podczas którego jednostka ma za zadanie utrzymać żądaną temperaturę na niezmienionym poziomie, używając do tego funkcji GRZANIE oraz CHŁODZENIE.
 • PILOT
  Pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie urządzeniem w pewnej odległości od jednostki wewnętrznej. Na pilocie można również odczytywać aktualny tryb pracy urządzenia oraz temperaturę i inne parametry pracy.
 • TURBO
  Funkcja umożliwiająca uzyskanie zadanej temperatury w maksymalnie najkrótszym czasie.
 • AUTORESTART
  Funkcja powrotu urządzenia do trybu pracy i nastaw temperaturowych po chwilowym lub długotrwałym zaniku zasilania. Oznacza to, że urządzenie zapamiętuje swoje nastawy i w momencie kiedy zasilanie jest przywracane wraca do swojej pierwotnej pracy bez konieczności ingerencji przez użytkownika.
 • SLEEP
  Funkcja umożliwiająca pracę urządzenia w warunkach nocnych, gdzie bardzo istotny jest niski poziom hałasu generowanego przez jednostkę wewnętrzną. Wentylator jednostki wewnętrznej pracuje wówczas na najniższych możliwych obrotach.
 • TIMER
  Możliwość wyłączenia lub włączenia urządzenia po odliczeniu konkretnej ilości godzin. Funkcję tę uruchamia się z poziomu pilota bezprzewodowego.
 • SWING
  Funkcja zapewniająca równomierne rozprowadzenie strugi schładzanego lub ogrzanego powietrza dzięki ruchomym lamelkom. Powietrze jest schładzane/ogrzewane równomiernie.
 • Pompka
  Pompka skroplin umożliwia automatyczne odprowadzanie powstałych skroplin, dzięki czemu nie ma konieczności dodatkowego montowania zewnętrznej pompki skroplin.

Parametry techniczne

Model Jednostka wewnętrzna DUE-45HRN1 DUE-51HRN1
Jednostka zewnętrzna DOU-45HRN1 DOU-51HRN1
Nominalna moc  chłodzenie kW  12,6 15,2
grzanie 13,7 16,7
Zasilanie  3/380-415/50 3/380-415/50
Pobór mocy chłodzenie kW 4,53 5,37
grzanie 4,69 5,40
Prąd pracy chłodzenie A 7,82 9,27
grzanie 8,10 9,32
Wymiary [dł x wys x szer] jed. wew. mm 1285×675×235 1650×675×235
Temperatur pracy °C -7 do 43 -7 do 43

Pliki do pobrania

Call Now Button