Klimatyzator Mistral wewnętrzny kanałowy MULTI (5,30 KW)

mistral-kanalowe-multiUkłady klimatyzacyjne MISTRAL MULTI DC INVERTER to seria urządzeń typu Multi z możliwością podłączenia do 5 jednostek wewnętrznych dowolnego typu. System MULTI DC INVERTER umożliwia podłączenie kanałowej jednostki MSTI.
Jednostka wewnętrzna wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, cichą i wydajną pracą wentylatora oraz bardzo atrakcyjną ceną.

Charakterystyka produktu:

 • GRZANIE
  Funkcja grzania jest realizowana w oparciu o zasadę pracy POMPY CIEPŁA. Jednostka wewnętrzna wówczas oddaje ciepło które jest z otoczenia odbierane przez jednostkę zewnętrzną.
 • CHŁODZENIE
  Podstawowa funkcja klimatyzatora. Jednostka wewnętrzna odbiera ciepło z pomieszczenia i przekazuje je za pomocą czynnika do jednostki zewnętrznej, gdzie ciepło jest oddawane do otoczenia.
 • WENTYLATOR
  Tryb pracy, podczas którego jednostka wewnętrzna pracuje jak wentylator czyli bez udziału jednostki zewnętrznej. Pracuje tylko wentylator jednostki wewnętrznej.
 • AUTO
  Tryb pracy, podczas którego jednostka ma za zadanie utrzymać żądaną temperaturę na niezmienionym poziomie, używając do tego funkcji GRZANIE oraz CHŁODZENIE.
 • DC INVERTER
  Sprężarki inwerterowe stałoprądowe odznaczają się bardzo dużą energooszczędnością w stosunku do konwencjonalnych sprężarek zmiennoprądowych (AC INVERTER). Urządzenia pracujące w oparciu o DC INVERTER, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych układów mikroprocesorowych są w stanie bardzo szybko i wydajnie osiągnąć i utrzymać zadaną temperaturę w pomieszczeniu. Są to jedne z najnowocześniejszych osiągnięć w technice klimatyzacyjnej.
 • AUTORESTART
  Funkcja powrotu urządzenia do trybu pracy i nastaw temperaturowych po chwilowym lub długotrwałym zaniku zasilania. Oznacza to, że urządzenie zapamiętuje swoje nastawy i w momencie kiedy zasilanie jest przywracane wraca do swojej pierwotnej pracy bez konieczności ingerencji przez użytkownika.
 • PILOT
  Pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie urządzeniem w pewnej odległości od jednostki wewnętrznej. Na pilocie można również odczytywać aktualny tryb pracy urządzenia oraz temperaturę i inne parametry pracy.
 • SLEEP
  Funkcja umożliwiająca pracę urządzenia w warunkach nocnych, gdzie bardzo istotny jest niski poziom hałasu generowanego przez jednostkę wewnętrzną. Wentylator jednostki wewnętrznej pracuje wówczas na najniższych możliwych obrotach.
 • TIMER
  Możliwość wyłączenia lub włączenia urządzenia po odliczeniu konkretnej ilości godzin. Funkcję tę uruchamia się z poziomu pilota bezprzewodowego.
 • MULTI
  Układ dający możliwość pracy jednej jednostki zewnętrznej wraz z kilkoma (maksymalnie 4) jednostkami wewnętrznymi. Jednostki wewnętrzne mogą być dowolnie wybranymi jednostkami ściennymi, kasetonowymi lub kanałowymi.
 • TURBO
  Funkcja umożliwiająca uzyskanie zadanej temperatury w maksymalnie najkrótszym czasie.

Parametry techniczne

Model MST2I-18HRDN1
Nominalna moc  chłodzenie kW  5,30
grzanie 6,20
Zasilanie  V/Hz 230/50
Klasa efektywności energetycznej A
Pobór mocy chłodzenie kW 0,060
grzanie 0,060
Prąd pracy chłodzenie A 0,27
grzanie 0,27
Wymiary [dł x wys x szer] mm 1224×206×365

Pliki do pobrania

Call Now Button