Klimatyzator Mitsubishi ścienny – seria M MSZ-GF (6,1 – 7,1 KW)

mitsubishi_02Klimatyzatory ścienne Mitsubishi MSZ-GF charakteryzują się wysokim poziomem energooszczędności i zdumiewająco cichą pracą. Urządzenia z szerokiego typoszeregu tej serii zapewniają komfortowe warunki w pomieszczeniu zgodnie z twoimi wymaganiami. Klimatyzatory z tej serii idealnie nadają się zarówno do pomieszczeń mieszkalnych jak i miejsc przeznaczonych do pracy. O czyste powietrze zadba filtr katechinowy, który wyeliminuje grzyby, wirusy i nieprzyjemne zapachy.

Charakterystyka produktu:

 • Klasa energetyczna A osiągnięta dla wszystkich modeli, w całym zakresie wydajności
  Wszystkie jednostki serii, od modeli 25 o niskiej wydajności do 71 o wysokiej wydajności, przekroczyły „Klasę A” według klasyfikacji energooszczędności. Stosowane w domach, np. w sypialniach lub salonach, niewielkich obiektach komercyjnych jak biura, nasze klimatyzatory przyczyniają się do obniżenia zużycia energii.
 • Szeroki typoszereg
  Dostępnych jest osiem różnych jednostek wewnętrznych (modele 15-71) oraz dwadzieścia jeden jednostek zewnętrznych (modele MUZ i MXZ), dla zaspokojenia zróżnicowanego zapotrzebowania na klimatyzację.
 • Tryb I save (temperatura dyżurna)
  Uproszczona funkcja programowania umożliwiająca przywrócenie preferowanej (ustawionej wcześniej) temperatury, po naciśnięciu jednego przycisku na pilocie. Wciśnij ten sam przycisk ponownie i natychmiast powrócisz do poprzedniej nastawy temperatury. Opuszczając pomieszczenie, idąc spać lub w innych sytuacjach, przycisk ten pozwala korzystać z mądrej, dostosowanej do potrzeb klimatyzacji. Wygodna funkcja wpływająca na komfortowe i oszczędne warunki pracy.
 • Eleganckie i kompaktowe
  Atrakcyjny wygląd i wysoka jakość wykończenia to cechy nowych, eleganckich modeli jednostek wewnętrznych. Prosty i ergonomiczny, prostokątny kształt oraz czysta biel obudowy wyróżniają tę konstrukcję, doskonale komponującą się z niemal każdym wystrojem wnętrz.
 • Oszczędny tryb czuwania
  Urządzenia klimatyzacyjne zużywają energię elektryczną nawet w czasie, gdy nie pracują (w tzw. trybie czuwania). Mitsubishi Electric oprócz obni- żenia ilości zużywanej energii podczas pracy jednostki, nie zapomniało o obniżeniu energii zużywanej podczas trybu czuwania.
 • Filtr nano-platynowy
  Filtr ten zawiera cząsteczki platynowo-ceramiczne w skali nano, generujące trwały efekt usuwania bakterii i nieprzyjemnych zapachów. Zwiększony rozmiar powierzchni trójwymiarowej to większa powierzchnia filtracji. Te cechy wyróżniają filtr nano-platynowy, pod względem lepszej efektywności gromadzenia kurzu niż w przypadku filtrów konwencjonalnych. Pierwszorzędna skuteczność oczyszczania powietrza zwiększa komfort w pomieszczeniu o kolejny poziom.
 • Jednostki zewnętrzne dla zimnych regionów
  Jednostki zewnętrzne typu Split oprócz modeli standardowych dostępne są również w wersji dla zimnych regionów wyposażonych w inteligentny system sterowanie, zapobiegający zamarzaniu tacy ociekowej agregatu.
 • Funkcja wbudowanego programatora tygodniowego
  W prosty sposób, ustaw żądane temperatury i czas uruchomienia/zatrzymania pracy, dostosowując działanie klimatyzatora do stylu życia. Korzystanie z programatora pozwala ograniczyć zużycie energii, ponieważ klimatyzator będzie sam, automatycznie wyłączał się i regulował nastawę temperatury.

Parametry techniczne

Jednostka wewnętrzna msz-GF60Ve msz-GF71Ve
Jednostka zewnętrzna
mUz-GF60Ve mUz-GF71Ve
Nominalna moc chłodzenie kW 6,1 7,1
grzanie 6,8 8,1
Zasilanie V/~/Hz 230 / 1 / 50 230 / 1 / 50
Pobór mocy chłodzenie kW 1,79 2,13
grzanie 1,81 2,23
Klasa efektywności energetycznej chłodzenie A++ A++
grzanie A+ A+
Maksymalny prąd pracy A 14,5 16,6
Ciśnienie akustyczne j. wew. chłodzenie dB(A) 29-37-41-45-49 30-37-41-45-49
grzanie 29-37-41-45-49 30-37-41-45-49
Ciśnienie akustyczne j. zew. chłodzenie 55 55
grzanie 55 55
Wymiary [wys x szer x gł] mm 325*1100*238 325*1100*238
Zakres temperatur otoczenia chłodzenie °C -10 ~ +46 -10 ~ +46
grzanie -15 ~ +24 -15 ~ +24

Pliki do pobrania

Call Now Button