Kongres Pożarnictwa FIRE EXPO

30-04-2018

kongres-pozarnictwaNa Stadionie PGE Narodowy w Warszawie 26 lipca 2018 roku odbędzie się coroczny Kongres Pożarnictwa FIRE EXPO 2018 i SECURITY EXPO 2018. Wydarzenie to posiada już 14-letnią tradycję i co roku poświęcane jest kwestii bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. W tym roku patronatem medialnym akcję objął portal KlimatyzacjewPolsce.pl

Głównym celem Kongresu jest szerzenie zasad bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych oraz popularyzacja i podnoszenie świadomości pożarowej Polaków, wymiana wiedzy i doświadczeń, a także edukacja uczestników podczas spotkań z praktykami z branży i specjalnie zaproszonymi gośćmi do tegorocznej edycji.

Do udziału w akcji zostali zaproszeni przedstawiciele branży, między innymi:

Swoją wiedzą dzielić się też będą zarządcy budynków, instalatorzy, a także deweloperzy, inwestorzy, pracownicy naukowi i studenci. Prelegentami będą też pracownicy zawodowej i ochotniczej straży pożarnej, a także przedstawiciele instytutów naukowych i badawczych, administratorzy państwowi i wojewódzcy, a także miejskie i gminne samorządy lokalne.

Organizatorem projektu jest DND PROJECT znajdujący się przy ulicy Hodowlanej 12 w Warszawie. Tegoroczna edycja odbędzie się na Stadionie PGE Narodowy przy Al. Księcia J. Poniatowskiego 1 w Warszawie 26 lipca 2018 roku.

Call Now Button