Małopolskie Targi Nowych Technologii

27-04-2017

Targi TechnologiiWielkimi krokami zbliżają się Małopolskie Targi Nowych Technologii w Budownictwie, Instalacji i Wyposażeniu Wnętrz. W tym roku zaplanowane są na 11 i 12 maja w Krakowie w nowoczesnym centrum wystawienniczym EXPO przy ulicy Galicyjskiej 9.

Małopolskie Targi Nowych Technologii to prestiżowe wydarzenie, które stanowi okazję do nawiązania kontaktów biznesowych oraz pozyskania nowych klientów. Na tegorocznej edycji Targów znajdą się liczni przedsiębiorcy z różnych regionów Polski. Owi wystawcy będą mieli szansę, by w pełni zaprezentować swoje produkty i usługi. Celem Targów jest głównie stworzenie odpowiednich warunków do wymiany kontaktów, pomysłów i prowadzenia rozmów na temat potrzeb rynku przez uczestniczących w wydarzeniu przedsiębiorców.

W ramach Targów zaplanowano  specjalny program wydarzeń, gdzie znalazły się między innymi panele dyskusyjne, konferencje i warsztaty o tematyce branżowej, czyli związanej z budownictwem i innowacjami. Podczas dwudniowej edycji Targów zaprezentuje się ponad 100 wystawców. Uczestnikami tegorocznej edycji będą nie tylko przedsiębiorcy, ale również instytucje naukowe i badawcze. Zakres tematyczny Targów obejmuje między innymi:

Prelegenci poruszą także takie kwestie jak: ogrodzenia, ogrody i garaże, drewno i wyroby z drewna oraz systemy odwodnień terenu, a także inteligentne technologie i ekologiczne rozwiązania, domowe źródła energii odnawialnej oraz systemy integracji, sterowania, oprogramowania. Wśród uczestników znajdą się także eksperci od Spa&Wellness, wyposażenia i wykończenia wnętrz, meblarstwa, oświetlenia i ogólnie pojętego designu, a także usług (projektowe, nadzór i obsługa inwestycji), chemii budowlanej i artykułów BHP, nieruchomości i finansowania inwestycji.

Call Now Button