Międzynarodowe targi BUDMA

18-11-2016

targi-budmaNajbliższe Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA odbędą się – jak co roku – w Poznaniu. Nadchodzące wydarzenie zaplanowane zostało na 7–10 lutego 2017 roku. Impreza branżowa co roku przyciąga ponad tysiąc producentów i dystrybutorów, którzy zapoznają uczestników ze swoją ofertą, nowoczesnymi technologiami czy materiałami budowlanymi.

W targach wezmą udział przedstawiciele handlu, architektury, a także wykonawcy usług i inwestorzy. Impreza BUDMA co roku skupia nawet 50 tysięcy specjalistów, którzy zainteresowani są innowacyjnymi rozwiązaniami, wymianą doświadczeń, a także zdobywaniem przydatnej specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim pozyskiwaniem kontaktów podczas spotkań biznesowych. Uczestnictwo w targach daje idealną okazję do stworzenia bądź podtrzymania relacji z najlepszymi w branży partnerami biznesowymi.

W ramach Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA, którego hasło przewodnie brzmi: Przyszłość zaczyna się dzisiaj, organizowanych jest kilka tematycznych dni. Targi obejmują kilka paneli:

Pierwszy dzień targów to DZIEŃ DYSTRYBUTORA i został ustanowiony na 7 lutego. Wówczas obywać się będą rozmowy handlowe z najważniejszymi europejskimi grupami zakupowymi sektora budowlanego, kontraktacje i warsztaty dedykowane kupcom.  Prezentowane będą także nowe rozwiązania, debiuty rynkowe w ramach Klubu Premium BUDMA.

Udział w FORUM ARCHITEKTURY weźmie blisko 5 tysięcy architektów i projektantów, w tym nieogłoszona jeszcze oficjalnie gwiazda architektury światowego formatu. Prezentować oni będą produkty i rozwiązania charakteryzujące się unikatowym designem, funkcjonalnością i jakością. Dla młodych adeptów sztuki architektonicznej zorganizowane zostaną warsztaty i konkursy, a także gra miejska, a wszystko to w porozumieniu z Izbą Architektów RP oraz Stowarzyszeniem Archotektów RP.

MONTERIADA to z kolei interaktywne spotkanie z monterami, dystrybutorami stolarki i odbiorcami końcowymi oraz ich prezentacje prawidłowych technik montażowych – specjalne pokazy dobrego montażu drzwi, okien, bram i osłon z wykorzystaniem nowoczesnych systemów montażowych, mocowań oraz narzędzi. W STREFIE FACHOWCA zaś wyznaczone zostaną interaktywne strefy dające możliwość poznania, własnoręcznego sprawdzenia zalet prezentowanego innowacyjnego sprzętu budowlanego, narzędzi i materiałów.

Call Now Button