Nadchodzące szkolenia Lindab

24-08-2016

akademia-lindabAkademia Lindab wraz z nowym rokiem zaprasza do udziału w szerokiej ofercie szkoleń opracowanych i prowadzonych przez ekspertów firmy. Program zajęć przeznaczony jest dla każdego, kogo celem jest poszerzenie wiedzy i kompetencji z zakresu HVAC, czyli branży inżynierii sanitarnej zajmującej się ogrzewaniem, wentylacją i klimatyzacją. Obecnie trwają zapisy na 4 rodzaje szkoleń.

Szkolenia prowadzi wykwalifikowany personel. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje wystawione przez Akademię Lindab zaświadczenie o uczestnictwie i ukończeniu szkolenia. Obecnie trwają zapisy na następujące szkolenia:

W ramach Warsztatów CADvent uczestnicy poznają szeroki zakres profesjonalnych i użytecznych narzędzi Lindab IT Solutions, które ułatwiają codzienną pracę i tworzenie zaawansowanych projektów. Każdy kursant pracuje na oddzielnym stanowisku z komputerem, by zapoznać się z oprogramowaniem, w niewielkich – maksymalnie ośmioosobowych – grupach. Kurs obejmuje takie programy jak: CADvent (program z narzędziami do projektowania, rysowania, obliczania, zestawień materiałów oraz prezentacji instalacji wentylacyjnych w oparciu o AUTOCAD), lindQST (platforma on-line do doborów i symulacji nawiewników, belek chłodzących, układów VAV) oraz DIMsilencer (program do doboru tłumików okrągłych i prostokątnych).

Akademia Wentylacji Lindab natomiast proponuje bezpłatne szkolenie prezentujące ofertę produktów, urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Praktyczny montaż systemów wentylacyjnym Lindab i central SALDA z kolei to szkolenie, na którym przestawione zostaną zgodne z oficjalnymi instrukcjami zasady montażu systemów wentylacyjnych, a także produkty SALDA dostępne w ofercie, materiały montażowe i porady praktyczne. Jednodniowy kurs z Praktycznego montażu i serwisu klimatyzatorów zaś obejmuje pokaz najnowszej oferty urządzeń oraz materiałów montażowych stosowanych w klimatyzacji, a także montażu i serwisowania klimatyzatorów.

Call Now Button