Nowe katalogi produktowe SAMSUNG

29-04-2020

W najnowszych katalogach produktowych CAC i RAC marki SAMSUNG uwagę przyciągają przede wszystkim unowocześnione rozwiązania z zastosowaniem Wind-Free™.

Klimatyzatory wyposażone w tę technologię chłodzenia łagodnie i równomiernie rozprowadzają oczyszczone powietrze po całym pomieszczeniu. Dzięki temu nie musimy zmagać się z silnymi, zimnymi podmuchami z klimatyzacji, które nie tylko są niezbyt przyjemne, ale również mogą niekorzystnie wpływać na zdrowie, powodując np. przeziębienia. W modelach na rok 2020 technologia Wind-Free™ została ulepszona w taki sposób, by jeszcze bardziej zwiększać komfort użytkowników i zmniejszać zużycie energii.

W ofercie SAMSUNG dostępne są również nowe modele klimatyzatorów ściennych Cebu i Luzon, o klasycznym, prostym designie, który świetnie wkomponuje się w różne style wystroju. Zostały one wyposażone w sprężarki z technologią Digital Inverter Boost, która zwiększa efektywność energetyczną urządzeń, a także w protokół komunikacyjny NASA.

Wśród innowacyjnych rozwiązań zaprezentowanych przez markę SAMSUNG można znaleźć również hybrydowy system HVM (Hydro Variable Multi), inteligentny system zarządzania budynkiem Samsung b.IoT oraz aplikację Samsung Smart Things  do sterowania WiFi.

Call Now Button