Nowe pompy ciepła KAISAI

30-09-2020

logo kaisaiZbliża się sezon grzewczy, a więc warto pomyśleć o jak najbardziej efektywnym ogrzewaniu domu. Z pomocą w tym zakresie przychodzi marka KAISAI, która wprowadziła na rynek nową serię energooszczędnych pomp ciepła Arctic.

Czym wyróżnia się nowy model pomp KAISAI? Przede wszystkim, mogą one funkcjonować w dużej rozpiętości temperatury powietrza na zewnątrz. Dużą zaletą pomp z serii Arctic jest też cichsza praca jednostki zewnętrznej, uzyskana dzięki zastosowaniu nowoczesnej sprężarki inwerterowej. Poza tym pompa jest bezobsługowa, bezpieczna w użytkowaniu i przyjazna środowisku – nie generuje żadnych szkodliwych substancji, które mogłyby zanieczyszczać powietrze. Pompy są wyposażone w nowoczesny czynnik chłodniczy R32, bardziej wydajny i ekologiczny.

Pompy z serii Arctic posiadają też łącze WiFi, które umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem przy pomocy aplikacji Comfort Home: możemy w ten sposób ustawić parametry ogrzewania, przełączyć strefy oraz kontrolować stan urządzenia, raporty o błędach i poziom zużycia energii.

Call Now Button