Nowości w ofercie KAISAI

17-12-2019

W mijającym 2019 roku marka KAISAI wprowadziła na rynek nowości, na które warto zwrócić uwagę. Pierwszą z nich jest klimatyzator podłogowy z ekologicznym czynnikiem chłodniczym R32. Zaawansowana technologia łączy się tu z prostym designem i intuicyjną obsługą. Urządzenie jest wyposażone w bezprzewodowy pilot z czujnikiem temperatury, która umożliwia jak najlepsze dostosowanie parametrów klimatyzatora do warunków panujących w pomieszczeniu, oraz nawiew 3D, który zapewnia optymalną cyrkulację powietrza.

Drugą ciekawą nowością w ofercie KAISAI jest pompa ciepła Eco Home. Tu także zastosowano czynnik chłodniczy R32 – jest on bezpieczny dla środowiska i charakteryzuje się wyższym współczynnikiem przenikania ciepła oraz lepszą wydajnością, a przy tym generuje niższe koszty.  Pompa Eco Home pozwala zarówno na ogrzewanie, jak i schładzanie powietrza w budynku, a także na podgrzewanie wody użytkowej. Urządzenie może być zdalnie sterowane – posiada wbudowane WiFi i wysoce energooszczędne (klasa A+++).

Ostatnim produktem jest klimatyzator przenośny z funkcją wentylacji, chłodzenia i osuszania. Tu również znajdziemy bezprzewodowy pilot, a także programator czasowy i automatyczny restart umożliwiający zapamiętywanie ustawień i przywracanie ich np. po przerwie w dostawie prądu.

Call Now Button