Nowy DOM Nowe MIESZKANIE

26-01-2015

Nowy DOM Nowe MIESZKANIE 2015

7 lutego 2015 roku odbędzie się pierwsza dolnośląska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Wrocław 2015. Zgodnie z nazwą targi odbędą się we Wrocławiu. Będzie to dwudniowa impreza (7 – 8 lutego) promująca nowinki w budownictwie i nie tylko. Targi odbędą się w obiektach Hali Stulecia przy ulicy Wystawowej. Organizatorzy chcą przez tę edycję targów stworzyć niepowtarzalną na lokalnym rynku okazję do promowania oferty przygotowanej przez spółdzielnie mieszkaniowe, banki czy deweloperów.

Ponadto chcą pomóc indywidualny inwestorom w drodze do celu, jakim jest własne mieszkanie lub własny dom. Aby sprostać wymaganiom wszystkich zwiedzających i zainteresowanych tematyką mieszkaniową w trakcie targów odbędą się liczne wykłady i prelekcje. Co ważne, udział w wykładach i tym podobnych wydarzeniach będzie darmowy. Organizatorzy przygotowali się również na wizytę zwiedzających z dziećmi. Specjalnie dla najmłodszych gości przygotowany będzie kącik zabaw i profesjonalna opieka.

Wrocławskie Targi Mieszkaniowe Murator EXPO podobnie jak ich pierwotna, warszawska edycja mają za zadanie wspierać zarówno sektory zajmujące się budownictwem i nieruchomościami, jak i odbiorców. Dlatego na targach, w trakcie wspomnianych wykładów i dzięki innym atrakcjom każdy zainteresowany będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy i profesjonalnego doradztwa. Zwiedzający dowiedzą się m.in. jak bezpiecznie i tanio kupić mieszkanie. Warto zauważyć, że porad (w postaci wykładów, prelekcji, itp.) udzielać będą niezależni specjaliści i eksperci.

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE Wrocław 2015 odbędą się w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1. Jest to miejsce znane z licznych targów i imprez o podobnej charakterystyce. Organizowane są tam również koncerty, przedstawienia teatralne, spotkania publiczne, zawody sportowe oraz wiele innych poważnych i wymagających imprez. Daje to gwarancję, że wrocławska edycja targów będzie stała na najwyższym poziomie. Organizatorem imprezy jest Murator EXPO. (Źródło: Murator EXPO, klimatyzacja.pl)

Call Now Button