Nowy oczyszczacz powietrza LG

30-08-2020

Maseczki na twarzy stały się ostatnio nieodłącznym elementem naszego codziennego życia – warto więc zadbać o to, aby również pod maską oddychać zdrowym, czystym powietrzem. Sposób na to znalazła marka LG, która stworzyła oczyszczacz powietrza właśnie w formie maseczki.

PuriCare Wearable to urządzenie zawierające wymienne filtry HEPA H13, a także wentylatory i czujnik, który umożliwia dokonywanie pomiaru oddechu: jego tempa i pojemności. Dzięki temu oczyszczacz dopasowuje swoje działanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając mu maksymalny komfort i dostarczając świeże powietrze, pozbawione niebezpiecznych zanieczyszczeń. PuriCare Wearable jest również wyposażony w niewielki akumulator, który umożliwia efektywne działanie urządzenia od 2 do nawet 8 godzin, w zależności od tempa pracy wentylatorów.

Nowy produkt LG został zaprojektowany ergonomicznie, w oparciu o szczegółowe analizy anatomiczne, dlatego dość szczelnie przylega do twarzy, co wpływa nie tylko na wygodę, ale także skuteczność i bezpieczeństwo.

Call Now Button