Oferta dla firm

02Systemy klimatyzacyjne do zastosowań komercyjnych tworzą doskonale komfortowe środowisko przez cały rok, wykorzystują energię odnawialną z powietrza, aby optymalizować sprawność energetyczną – dzięki temu obniżają rachunki za paliwo oraz emisję CO2.
Rozwiązania systemów klimatyzacji do zastosowań komercyjnych zapewniają przez cały rok komfort w restauracjach, sklepach, biurach, hotelach i centrach sportowo-rekreacyjnych. Niezależnie od tego, czy temperatura zewnętrzna jest wysoka, czy niska, systemy klimatyzacyjne oferują utrzymywanie temperatury na stałym poziomie, stosując inwerterowy układ sterowania. Pomaga to zmniejszyć zużycie energii aż do 30% ( w porównaniu z układem bez sterowania inwerterowego). Oferujemy produkty najbardziej energooszczędne, które już teraz spełniają najnowsze standardy. System klimatyzacyjne zapewniają przyjemne środowisko wewnętrzne w przestrzeniach komercyjnych wszelkiego rodzaju, dużych lub małych.

Oferujemy najobszerniejszą gamę produktów na rynku, w której można znaleźć najlepsze rozwiązanie dostosowane do potrzeb budynku.

Oferta na montaż klimatyzacji do biura, restauracji, sklepu lub innego obiektu komercyjnego obejmuje:

Miejscem świadczenie usług z zakresu montażu klimatyzacji w obiektach komercyjnych (biura, sklepy, restauracje, hotele, itd.) jest Warszawa i okolice.

Call Now Button