Oferta dla przedsiębiorstw

04Firma Caligo oferuje bogatą gamę przemysłowych układów chłodniczych, które nadają się do stosowania w wielu różnych środowiskach – od dużych obiektów chłodni składowych i instalacji przetwórstwa żywności po większe supermarkety i hipermarkety. Niezależnie od tego, czy klient szuka układu głębokiego mrożenia, czy średniotemperaturowego układu chłodniczego do zastosowań ze zmiennymi obciążeniami, firma Caligo oferuje energooszczędne rozwiązanie, odpowiadające wszelkim wymaganiom przemysłowego układu chłodniczego.
Dzięki zintegrowaniu wszystkich zespołów przemysłowego układu chłodniczego w jednym kompaktowym zespole skraplającym, oddziaływanie instalacji zewnętrznej na środowisko można zredukować aż o 60%, a równocześnie bezpośrednia emisja CO2 może być również zmniejszona, także zapewniając redukcję oddziaływania na środowisko.

Dzięki zastosowaniu sprężarek o wysokiej wydajności, technologii sterowania inwerterowego i zaawansowanych układów sterowania, przemysłowe układy chłodnicze zapewniają najlepszą w swojej klasie sprawność energetyczną, redukując oddziaływanie systemu chłodniczego na środowisko.

Kompaktowe urządzenia zewnętrzne są zabezpieczone przez obudowy odporne na wpływ czynników atmosferycznych, wykonane z elektrogalwanizowanej stali pokrytej powłokami chroniącymi przed korozją dla zapewnienia długiego okresu przydatności do użytkowania, nawet w najbardziej surowych warunkach atmosferycznych.

Firma Caligo oferuje doradztwo, projektowanie, montaż oraz serwis urządzeń chłodniczych.

Call Now Button